Fall Run: Online Races
0 (0)

Fall Run: Online Races

Opis:

Fall Run: Online Races  to wieloosobowa gra akcji , w której musisz biec po torach i labiryntach, osiągać żądane pozycje i zapobiegać awansowi postaci innych ludzi.

Mała urocza postać jest gotowa do działania w dowolnym celu. Oprócz zwykłego pokonywania toru przeszkód, graczowi oferowane są różne odmiany zawodów drużynowych, zdobycie flagi i nie tylko. Użytkownik może wybrać Battle Royale lub preferować szkolenie z botami. Konfrontacja ze sztuczną inteligencją zapewnia dobrą rozgrzewkę przed spotkaniem z prawdziwymi użytkownikami. Zwycięstwo zapewnia dobre bonusy, pozwala otworzyć śmieszne skórki, ubrać biegacza w fajne kostiumy.

Projekt cieszy szeroką gamą lokacji zawieszonych nad kolorową przepaścią. Każde zadanie jest podzielone na poziomy, pewna część uczestników jest eliminowana z powodu niefortunnych chwil w pobliżu przeszkód lub z powodu powolnego zbliżania się do mety. Bohater musi kontrolować tempo poruszania się i radzić sobie z ogromnymi mechanizmami blokującymi drogę. Inni uczestnicy mogą popchnąć sportowca do krawędzi lub wykonać inne czynności, które przyczyniają się do zejścia z toru. Nikt nie przeszkadza Twojemu podopiecznemu zorganizować ustawienia, ale może to zająć dużo czasu.

Charakterystyczne cechy gry Fall Run: Online Races:

  • pojedynczy i zespołowy tor przeszkód;
  • różnorodność dziwnych konstrukcji po drodze;
  • znaczne ryzyko wypadnięcia poza lokalizację;
  • odblokowywanie fajnych skórek;
  • zawody w formatach PvP i PvE, różne tryby.

Dwuwymiarowy odpowiednik Fall Guys nie stracił na atrakcyjności. Stosunkowo prosta grafika sprawia, że ​​rozgrywka jest odpowiednia dla smartfonów na każdym poziomie. Deweloper zachował tradycję stosowania nasyconych kolorów, wizualizacja okazała się bardzo godna. Intuicyjne sterowanie doskonale uzupełnia grafikę. Szeroka gama fantazyjnych przeszkód sprawia, że ​​nadwyrężasz swoje logiczne myślenie, szukasz różnych sposobów na osiągnięcie celu. Przeciwnicy starają się wyprzedzić Twojego podopiecznego, zmotywować do uważnego śledzenia procesu i pięknie zdać każdy test. Spróbuj zdobyć przewagę i zostaw swoich rywali w tyle!


Reklama

Pobierz Fall Run: Online Races 1.0.4

informacje ogólne
wersja 1.0.4 (1000004)
Data umieszczenia 2020-12-16 19:32
rozmiar 20.19 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

Wszystkie aplikacje Cheshirexx na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/17 10:31
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |