MOG Supernatural School
0 (0)

MOG Supernatural School

Opis:

MOG Supernatural School  to gra strategiczna anime, w której uczniowie szkoły magii walczą w czasie rzeczywistym, wykorzystują cudowne talenty i chcą uchwycić główną wartość wroga.

Użytkownik gromadzi zespół uczniów posiadających magiczne umiejętności. Na początku dostępnych jest niewiele postaci, ale po wygraniu kilku bitew otworzy się dostęp do większej liczby nastolatków. Każdy należy do określonej klasy i ma listę umiejętności. Im większy tworzony oddział, tym więcej kombinacji działań możesz wykonać. Na polu bitwy pojawiają się młodzi wojownicy, obok nich zawsze znajduje się golem, którego należy chronić przed wrogiem. Po przeciwnej stronie znajduje się oddział innego gracza, obok antagonistów jest też golem.

Głównym zadaniem jest zapobieżenie schwytaniu twojego ogromnego mitycznego stworzenia i próba zawłaszczenia tego, który pierwotnie należy do twoich przeciwników. Kamienny zbir jest zdolny do mocnych ataków, ważne jest, aby w momencie zbliżania się do niego nie stać się bezczelnym. Karty bohaterów nie idą na bitwę, po uruchomieniu pierwszych czterech będziesz musiał poczekać, aż otworzy się możliwość wysłania posiłków. Zamiast postaci czasami dopuszczalne jest połączenie elementu, aby spuścić na wroga ogień lub kamienny deszcz. Użytkownik widzi, które jednostki będą gotowe najprawdopodobniej na resztę, a także widzi mapę na tylnej flance, czekającą na zwolnienie miejsca. Kto dokładnie wychodzi w konkretnej sytuacji - musisz zdecydować ręcznie.

Charakterystyczne cechy gry MOG Supernatural School:

  • pojedynki nastolatków o nadprzyrodzonych zdolnościach;
  • chroniąc swojego golema i jednocześnie chwytając kogoś innego;
  • odblokowywanie i zbieranie kart z totemami;
  • unikalne magiczne zdolności bohaterów;
  • poznawanie ciekawych ludzi.

Projekt posiada uroczą grafikę w stylu anime. Uwagę zwraca również niezwykła fabuła, w przerwach między bitwami mają miejsce różne wydarzenia. Bojownicy studentów krzyżują się z niesamowitymi postaciami, które są pozytywne lub obrażone najmniejszym złym działaniem. Organizuj pojedynki z prawdziwymi graczami, przemyśl plan ataku i manewrów obronnych. Tylko od strategii dowódcy zależy, jak skuteczni będą wojownicy w bitwach.


Reklama

MOG Supernatural School

Wszystkie aplikacje Cravemob na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/17 12:36
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |