Gaus Electronics: The Puzzle
0 (0)

Gaus Electronics: The Puzzle

Opis:

Gra Gaus Electronics ma: of The Puzzle  - To fajna gra logiczna, w której musisz łączyć te same tematy z rzędu i śledzić zabawną historię koreańskich komiksów.

Zanim użytkownik stanie się standardowym zadaniem dla gatunku, musi przenieść elementy na planszę z kwadratowymi komórkami. Gdy w jednym wierszu znajdują się trzy identyczne cyfry, komórki te są czyszczone, robione jest miejsce na nowe elementy. Jeśli udało ci się zebrać więcej niż trzy z rzędu, powstaje wzmacniacz, który niszczy znacznie więcej rzeczy. Cel jest typowy - zebrać kilka kombinacji kształtów wskazanych na pasku bocznym. Nie ma biżuterii ani innych specjalnych detali, musisz pracować z filiżankami, doniczkami, zegarami i innymi przedmiotami gospodarstwa domowego. Czasami pojawiają się wśród nich obrazy ludzi. Ilość możliwych ruchów jest duża, ale nie warto wykonywać ruchów bezsensownych.

Po osiągnięciu celu i zdobyciu gwiazdek możesz obejrzeć część fabuły popularnego w Korei webtoon. Będą zabawne sytuacje, ciekawe dialogi między postaciami. Rozdział się kończy i aby ponownie otworzyć nowy, musisz pomyśleć o zagadkach. Możesz znaleźć przydatne przedmioty w historii. Deweloper dodał oryginalne tryby rozgrywki, stworzył mecze z ocenami i nagrodami za nagrody. Wymyślono także codzienne misje i inne podobne żetony. Przy wystarczającej kumulacji bonusów jeden z trybów pozwala otworzyć asystenta z indywidualnymi umiejętnościami. Z czterech postaci tylko odblokowane są gotowe do pomocy.

Charakterystyczne cechy gry Gaus Electronics:

  • łączenie trzech lub więcej elementów w jednym rzędzie;
  • zbieranie pewnych rzeczy w każdym zadaniu;
  • ograniczona liczba ruchów;
  • regularne ekscytujące zadania;
  • dostępne różne rodzaje misji.

Oglądanie komiksu jest bardzo wciągające, połączenie obserwacji fabuły z analizą zagadek gwarantuje, że na długo urzeknie. Fani gatunku ucieszą się z łamigłówek logicznych, zanurzą się w ciekawą historię, zgarną solidne nagrody i na pewno dostaną dawkę pozytywnego nastroju. Prosty projekt graficzny z minimalnymi efektami specjalnymi kładzie nacisk na procesy pełne wydarzeń. Zanurz się w atmosferze zabawnych sytuacji ze słynnego narzędzia internetowego!


Reklama

Pobierz Gaus Electronics: The Puzzle 1.4.701

Nowości w tej wersji
New story Chapter 64 updated
Puzzle stages 741~770 have been added
informacje ogólne
wersja 1.4.701 (89)
Data umieszczenia 2020-12-17 16:55
rozmiar 100.7 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

multitouch

multitouch

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Wszystkie aplikacje MUST Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/18 09:53
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |