Uratuj moją królową!
0 (0)

Uratuj moją królową!

Opis:

Gra Rescue my Queen! To dynamiczna gra casualowa, w której musisz chronić królową przed potworami, przemyśleć strategię obronną i rozmieszczać jednostki, aby przeprowadzać godne kontrataki.

Królowa otoczona portalem stoi na małej platformie. Potwory muszą pokonać określoną ścieżkę, zanim dotrą do wysokiej rangi bohaterki. Zadaniem użytkownika jest umieszczenie myśliwców obok ścieżek wroga. Odważni wojownicy starają się nie dopuścić do spotkania piękna z różnymi stworzeniami. Nieco ponad połowę ekranu zajmuje pole bitwy. Niewielka przestrzeń od dołu pozwala na prowadzenie podwładnych, wykonywanie machinacji, usprawnianie i ostrzeganie wzmocnień.

Każdy typ potworów ma specjalne mocne i słabe strony, konieczne jest przeanalizowanie, kto może skutecznie oprzeć się określonej klasie. Wojownicy otrzymują ulepszenia po procedurze fuzji, zaleca się również korzystanie z fajnych technologii i magicznych run. Konieczne jest sporządzenie strategii manewrów, uwzględnienie rodzaju antagonistów atakujących w konkretnej sytuacji. Siła przeciwników stopniowo rośnie. Atakują falami i poruszają się dość aktywnie, podczas gdy królowa jest bezczynna i marzy o zbawieniu. Format offline pozwala chronić główną tożsamość państwa bez połączenia z siecią. Ale możesz przejść do trybu online, znaleźć osoby o podobnych poglądach, rozmawiać na różne tematy.

Charakterystyczne cechy gry Rescue my Queen!:

  • ochrona osoby królewskiej przed mobami;
  • wybór punktów obrony w pobliżu dróg przeciwników;
  • zwiększenie poziomu bojowników poprzez połączenie;
  • różne typy potworów z indywidualnymi słabościami;
  • zastosowanie magicznych run i technologii.

Połączenie gatunku Castle Defense z algorytmem fusion tworzy ciekawy projekt z możliwością regularnego udzielania pomocy jednostkom na linii frontu. Grafika kreskówkowa jest stosunkowo prosta i pozbawiona niepotrzebnych szczegółów. Przy dużych ścieżkach ważne jest prawidłowe rozmieszczenie podwładnych, aby dokładnie wybrać, kto ma walczyć z proponowanym typem wrogów. Zdobycie poziomu daje bonusy, możliwości ulepszeń i zdobywanie nowych wojowników. Magiczny motyw dodaje tajemniczości do rozgrywki. Królowa prosi o pomoc, pora doprowadzić przedstawicieli jej armii do strefy ryzyka!


Reklama

Pobierz Uratuj moją królową! 0.24.3

Nowości w tej wersji
Optimized game performance
Fixed some loopholes
Added new content
Optimized game experience
Optimized the UI
Thank you for supporting our game
For better game experience, please update to the latest version!
informacje ogólne
wersja 0.24.3 (48)
Data umieszczenia 2020-12-17 18:03
rozmiar 87.43 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Lemix game na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/18 12:11
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |