Opis:

Whatawalk 2  to zabawna gra zręcznościowa , w której musisz przestawiać nogi niestabilnej postaci, pomagać mu w wykonywaniu zadań oraz chronić go przed pułapkami i przeciwnikami.

Użytkownik steruje niezwykłą postacią posiadającą jedynie długie nogi i głowę. Podopieczny nie jest w stanie samodzielnie chodzić, będzie musiał pomagać mu dosłownie na każdym kroku. Poziomy to oddzielne misje, które kończą się, gdy bohater przejdzie od punktu początkowego do mety. Po drodze możesz napotkać przeszkadzające elementy lub wrogie stwory, powinieneś bardzo ostrożnie je omijać. Pomiędzy platformami jest wolna przestrzeń, po której można chodzić, co znacznie utrudnia proces. Jeśli bohater poślizgnie się lub spróbuje wejść w przepaść, to z dużym prawdopodobieństwem upadnie i ponownie przejdzie przez misję.

Zadania często wywołują uśmiech lub zaskoczenie. Postać może się spodziewać ładna dziewczyna na drugim końcu dystansu lub desperacko rozpaczliwy ptak w klatce, dogoni też psa. Wszelkie czynności są wykonywane automatycznie, z wyjątkiem chodzenia. W górnej części ekranu aktualna misja jest wyświetlana tekstowo, pozostaje do osiągnięcia i ukończenia. Czasami musisz poruszać się po pionowej powierzchni, stopa będzie przykleić się do ściany, jeśli umieścisz ją prawidłowo. Wtedy podopieczny będzie mógł dotrzeć do celu na wysokości.

Charakterystyczne cechy gry Whatawalk 2:

  • ruchome puzzle na bardzo elastycznych nogach;
  • ponad 40 zabawnych i niedorzecznych misji;
  • statyczne i chwiejne platformy;
  • przeszkody, wrogowie na drodze;
  • duże ryzyko wpadnięcia w przepaść.

Dwuwymiarowa, ręcznie rysowana grafika jest bliska minimalizmu, bohater porusza się po białym tle, choć dookoła są kolorowe elementy. Deweloper eliminuje rozproszenia, umożliwia skupienie się na fizyce i podejście do wielu celów. Każdemu udanemu ruchowi towarzyszy okrzyk sportowca. W przypadku niepowodzeń jest zdenerwowany, ale ekran od razu podpowiada, aby się nie poddawać, zalecenie ponownego przetestowania. Rozgrywka jest pełna dziwnych manewrów, zabawnych momentów. Krótkie poziomy pozwalają na chwilę przestawić uwagę na rozgrywkę, ale atmosfera jest bardzo uzależniająca. Poprowadź oddział do wszystkich miejsc z jak najmniejszą stratą!


Reklama

Pobierz Whatawalk 2 1.1.3

Nowości w tej wersji
- improve the game quality
informacje ogólne
wersja 1.1.3 (17)
Data umieszczenia 2020-12-19 17:42
rozmiar 28.21 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje WEEGOON na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/19 10:16
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |