Opis:

Gra Enframe to typowa gra logiczna dla twojego androida, której mechanika opiera się na potrzebie przenoszenia elementów, co może być znane ze znanego formatu tagów, ponadto w tym przypadku dodali trochę więcej logiki z Tetrisa, co uczyniło grę trudniejszą i ogólnie ciekawszą.

Grę przygotowaliśmy w studiu Sid Fish Games, które właśnie tak postanowiło rozpocząć swoją znajomość z publicznością graczy mobilnych. Niestety w tej chwili liczba pobrań gry jest bardzo skromna, więc jest bardzo prawdopodobne, choć niezasłużenie, że projekt pozostanie jedynym, a szkoda, bo potrzeba więcej takich gier. A dla mózgu jest to przydatne, a implementacja jest dobra i nie ma żadnych wymagań dotyczących sprzętu.

Rozgrywka jest prostokątnym obszarem ze stworzeniami przypominającymi króliki siedzącymi pośrodku. Według legendy doszło do trzęsienia ziemi, które zniszczyło ściany, które blokowały króliki przed światem zewnętrznym, co ogólnie bardziej im odpowiadało. Zadaniem gracza jest odnowienie tych ścian poprzez przesuwanie proponowanych elementów, dzięki czemu króliki ponownie staną się szczęśliwymi właścicielami ich zamkniętej przestrzeni. Elementy tutaj mogą mieć bardzo różne kształty i rozmiary, w których ujawni się osobliwość Tetris, ponieważ każdy musi zostać przeniesiony na swoje miejsce.

Nawiasem mówiąc, poziomy są tworzone ręcznie i jest ich całkiem sporo. Każdy poziom może zostać zaliczony przez jedną, dwie lub nawet trzy gwiazdki, których liczba zostanie przyznana na podstawie liczby ruchów wykonanych przez gracza i całkowitej liczby królików, które możesz zamknąć.


Cechy gry Enframe na Androida:

  • 100 poziomów stworzonych ręcznie, a nie bezduszny generator;
  • 30 animacji, które można odblokować;
  • Prosta i nieskomplikowana rozgrywka;
  • Zarządzanie podstawowe;
  • Istnieje kilka tematów;
  • Trudność rośnie z poziomu na poziom i na niektórych będziesz musiał wykonać nawet 200 ruchów!

Wady gry:

  • Podobnie jak wiele podobnych łamigłówek, gra nie jest tak bogata w wydarzenia i może stać się nudna dla miłośników „akcji”;
  • Reklamy i zakupy są obecne, ale nie przeszkadzają.

Podsumowując: gra Enframe to przejrzysta i łatwa w użyciu gra logiczna, która może zadomowić się na twoim Androidzie przez długi czas. Czy potrafisz ukończyć wszystkie 100 poziomów?


Reklama

Pobierz Enframe 1.0.7

Nowości w tej wersji
Added dark mode.
informacje ogólne
wersja 1.0.7 (1000007)
Data umieszczenia 2020-12-19 17:41
rozmiar 33.98 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/20 10:39
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |