Prizefighters 2
0 (0)

Opis:

Gra Prizefighters 2  to kontynuacja bokserskiej bijatyki na Androida, która zdążyła się już sprawdzić w pierwszej części. Twórcy postawili na dynamiczną rozgrywkę i stylistykę retro, która generalnie ma swoje zalety, których trudno zaprzeczyć.

Drugą część gry przygotowałem wszystko w tym samym studiu Koality Game, z którego rąk wyszła pierwsza część. Nawiasem mówiąc, pierwsza część była w stanie zebrać ponad milion pobrań, co można śmiało nazwać wybitnym wynikiem dla projektu „pikselowego”. Nawiasem mówiąc, oprócz boksu, ten programista ma trzy projekty dotyczące koszykówki, a jeden z nich, o nazwie Hardwood Rivals Basketball, również zebrał ponad milion pobrań! Chłopaki dużo wiedzą o sporcie, co mogę powiedzieć.

Druga część, podobnie jak pierwsza, nie różni się szerokimi możliwościami pod względem tego, co się dzieje, i ogólnie boks nie oznacza początkowo ciosów czymkolwiek innym niż rękoma, z których twórcy z powodzeniem korzystają. Główną różnicą jest orientacja aparatu. Jeśli pierwsza część wyglądała jak klasyczna bijatyka i oferowała widok z boku, to w naszym przypadku kamera została umieszczona za plecami bohatera, co pozwala w pełni zanurzyć się w tym procesie. Nawiasem mówiąc, to, co się dzieje, różni się też od prawdziwego boksu, ponieważ zgodnie z klasyką gatunku, wroga trzeba wyciąć 2 razy, sprowadzając pasek życia do minimum. Wydarzenia nie zostały podzielone na rundy, aby w ten sposób zwiększyć dynamikę. Oprócz tych zmian wprowadzono wiele ulepszeń w trybie kariery,co obejmuje teraz konieczność utrzymywania zawodnika w dobrej formie między meczami, a nawet monitorowania jego wieku, co oczywiście negatywnie wpływa na wyniki.


Cechy gry Prizefighters 2 na Androida:

  • Styl retro, który nie tylko wywołuje nostalgię, ale może Ci się spodobać!
  • Klasyczne ciosy bokserskie;
  • Opanuj nowe umiejętności i trenuj swoją postać;
  • Twórz taktyki bitewne i ucz się walk zawodowych;
  • Zabierz swoją karierę do tytułu mistrza;
  • Kiedy twój zawodnik przejdzie na emeryturę, po prostu weź nowego!;
  • Żadnych reklam, co jest miłe.

Wady gry:

  • Pełna wersja okazała się płatna, ale zapewnia dodatkowe funkcje - edycję wszystkich kategorii wagowych i wszystkich zawodników w lidze, aż do wyglądu, możliwość importowania ustawień zawodników ze społeczności oraz możliwość poprowadzenia do 10 linii kariery naraz.

Podsumowując: jeśli zamkniesz oczy na projekt, to gra Prizefighters 2 jest jedną z najlepszych na Androida o boksie, poważnie, sprawdź to sam!


Reklama

Pobierz Prizefighters 2 1.07

Nowości w tej wersji
- Added tournaments in Promoter mode for up to 64 fighters
- Added customization for belt name and color in each weight class
- Adjusted free agent cost depending on performance in Boxing GM
- Added setting for randomly generated CPU gyms
- Added discount for re-signing fighters to own gym in Boxing GM
- Added ability to overtrain fighter stats for the duration of one fight
- Added ability to retire fighters in Promoter mode
- Improved P4P and gym rankings
informacje ogólne
wersja 1.07 (29)
Data umieszczenia 2021-06-12 21:35
rozmiar 29.73 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/20 12:53
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |