Opis:

Condor  to zabawna gra zręcznościowa , w której postać pod kontrolą gracza musi spaść w wąską przestrzeń między górami, balansować, jak najdłużej latać w dół, unikać dotykania górskich ścian.

Przedstawiciel nieznanego plemienia musi udowodnić swoim bliskim niezłomność charakteru i odwagę. W takich sytuacjach istnieje specjalny rytuał zwany skokiem wiary. Pod kontrolą użytkownika odważna postać wskakuje do pionowego korytarza między skałami. Wolna przestrzeń stopniowo się zawęża, zadaniem jest latać dłużej i nie uderzać o półki o różnych kształtach. Ponadto ze ścian po bokach wystają włócznie i inne rodzaje broni, co zwiększa ryzyko obrażeń, które są nie do pogodzenia z życiem.

Do sterowania wystarczą trzy przyciski w dolnej części ekranu. Dwie pozwalają na przesuwanie bohatera w prawo lub w lewo, trzecia jest przeznaczona do wykonywania trików podczas lotu. U góry wyświetlana jest liczba metrów pokonanych w powietrzu oraz aktualny wynik całkowity, uwzględniający zarówno materiał filmowy, jak i częstotliwość manewrów akrobatycznych. W każdym locie podopieczny chce ustanowić rekord. Ostre salda są niebezpieczne, ale bez nich punkty są przyznawane wolniej. Od użytkownika zależy, jak często będzie demonstrował umiejętności fizyczne. Jeśli uda ci się przelecieć całą odległość jednego korytarza, to pod chmurą pojawi się nowa przepaść, w której członkowie plemienia są już gotowi, aby popchnąć młodego człowieka do następnego swobodnego skoku.

Charakterystyczne cechy gry Condor:

  • swobodny spadek w ciasnym otworze;
  • zwężenie górskich powierzchni po bokach;
  • staranne wykonywanie trików;
  • ustanawianie rekordów odległości lotu;
  • śmiertelne obrażenia od lanc i wystających z boków strzał.

Elementarna fabuła przyciągnie fanów szybkiej rozgrywki. Komiksowa oprawa graficzna łagodzi sytuację, usuwa napięcie w sytuacji z nieuchronnym fatalnym zakończeniem. Głównym problemem staje się broń biała wystająca zewsząd. Deweloper stworzył wiele odmian krwawych śmierci, oprócz jaskrawoczerwonych plam, odlatujących kończyn i innych niuansów. Następnie na ekranie pojawi się tabela ze statystykami wyników i nieprzyjemną frazą. To powinno zmotywować Cię do skoncentrowania się na kolejnych upadkach. Zaskocz plemię ogromnymi płytami!


Reklama

Pobierz Condor 1.4.1

Nowości w tej wersji
- Fix service connection error handling
informacje ogólne
wersja 1.4.1 (27)
Data umieszczenia 2020-12-20 13:30
rozmiar 11.56 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/21 10:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |