The Girl in the Window
0 (0)

The Girl in the Window

Opis:

Dziewczyna w oknie gry  jest mistyczny Quest, w którym trzeba wędrować wokół opuszczonego domu, poznać historię czyjejś rodziny, rozwiązywać zagadki i szukać drogi wyjścia z budynku.

W małym miasteczku przez dwie dekady znajdowało się coś w rodzaju opuszczonego mieszkania. Właściciele zginęli w niewyjaśnionych okolicznościach, krewni opuścili majątek. Nagle w oknach pustego budynku zaczęła regularnie pojawiać się dziewczyna, co przeraziło mieszczan. Postać doświadczyła niezrozumiałego przyciągania i zaryzykowała zobaczenie, co dzieje się w domu. Gdy tylko ktoś wszedł w próg, drzwi się zatrzasnęły i brakowało klamki po wewnętrznej stronie. Wydostaniesz się z niefortunnego miejsca po zbadaniu pomieszczeń, rozwiązaniu zagadek, wyjaśnieniu zapomnianych wydarzeń.

W przestronnych pomieszczeniach znajduje się wiele przedmiotów, można je podnosić i zostawiać w celach na dole ekranu. Gracz sam decyduje, jak najlepiej wykorzystać ekwipunek. W każdym pokoju są łamigłówki, musisz dokładnie przestudiować sytuację i poszukać zastosowania wcześniej wybranych rzeczy. Czasami potrzebny jest przedmiot w innym pomieszczeniu niż ten znaleziony.

Charakterystyczne cechy gry The Girl in the Window:

  • szukać wyjścia ze starej zamkniętej rezydencji;
  • gromadzenie inwentarza, wykorzystanie pobranych przedmiotów;
  • studiowanie pamiętników i notatek;
  • ustalenie tożsamości ducha wyglądającego przez okno;
  • śledztwo w sprawie morderstwa dwadzieścia lat temu.

Oprócz zadań na miejscu zostaną znalezione dzienniki, notatki, zdjęcia, na podstawie materiałów konieczne jest przywrócenie łańcucha chwil, które wydarzyły się przed straszną zbrodnią. Jeśli masz szczęście, okrutny zabójca zostanie zdemaskowany, a podopieczny gracza odnajdzie wolność. Zmuszony śledczy otrzymał szczegółową chronologię, ważne jest, aby znaleźć wskazówki, poprawnie przeanalizować informacje.

Poruszanie się odbywa się za pomocą strzałek, a kliknięcia pozwalają brać rzeczy i używać ich. Meble z zamkami, widoki z pęknięć, układanki na ścianach i inne niuanse wprawiają w napięcie. Niepokój potęguje ścieżka dźwiękowa. Ręcznie rysowana grafika bez zróżnicowanych kolorów tworzy odpowiednią atmosferę do starannej eksploracji terytorium. Zostań genialnym odkrywcą dawnych tajemnic!


Reklama

Pobierz The Girl in the Window 1.0.86

Nowości w tej wersji

The Premium version was added, for a minimum payment you can play without seeing advertising, and additionally you will have access to a secret room at the end of the game.
informacje ogólne
wersja 1.0.86 (1000086)
Data umieszczenia 2022-04-17 04:38
rozmiar 21.2 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
AD_ID

AD_ID

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Wszystkie aplikacje Dark Dome na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/21 12:37
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |