Opis:

Gra Dungeon Mart to kliker stworzony specjalnie dla naszego ukochanego androida i oferuje dość ciekawą czynność - zarabianie na jaskini. Fabuła tutaj, choć dziwna, o której porozmawiamy nieco później, jest nadal zabawna i najczęściej to wystarcza dla tego gatunku.


Grę przygotowaliśmy w studiu Orobas Soft, które ewidentnie dopiero zaczyna swoją podróż po świecie gier na androida, więc jest to w tej chwili jedyny projekt, który opuścił produkcyjny warsztat. Nawiasem mówiąc, już na starcie gry zebrał ponad 50 tysięcy pobrań, więc całkiem możliwe, że projekt będzie początkiem czegoś większego. Przynajmniej programiści mają wszystko w swojej wyobraźni.


Fabuła gry zaczyna się od podstępu, a przy okazji będzie kontynuowana. Twoja postać kupuje jaskinię, ale zakup opiera się na nieporozumieniu, ponieważ pierwotnie planowano, że jest to żyła złota, ale tak naprawdę okazuje się, że naprawdę tam jest złoto, ale są dwa punkty:

 • Za złoto musisz walczyć z potworami zamieszkującymi jaskinię;
 • Złoto jest przeklęte i każdy, kto go dotknie, zamieni się w goblina.

Wraz z tymi wprowadzeniami rozpoczyna się rozgrywka. Aby w jakiś sposób zrekompensować zakup, postanowiono zrobić z jaskini atrakcję dla bohaterów, którzy będą kupować od Ciebie broń i wyposażenie, idąc do walki z potworami. Oznacza to, że otrzymujesz jednocześnie kilka elementów dochodu:

 • Sprzedaż sprzętu i biletów wstępu;
 • Ci, którzy zdołają odzyskać przeklęte złoto, staną się goblinem, z którego będzie można je wyrwać i zawłaszczyć.

Nawiasem mówiąc, z twojej strony możesz ulepszyć ekwipunek poprzez mechanikę łączenia dwóch identycznych przedmiotów w jeden wyższej klasy.


Cechy gry Dungeon Mart na Androida:

 • Proste sterowanie, ładna grafika;
 • Ciekawa, zabawna fabuła;
 • Wiele fajnych postaci z własnymi cechami;
 • Bogaty zestaw wyposażenia i broni.

Wady gry:

 • Słaba lokalizacja, która natychmiast zmniejsza głośność publiczności;
 • Jak każdy kliker, gra szybko się nudzi;
 • Reklamy i zakupy - jak we wszystkich klikerach;)

Podsumowując: gra Dungeon Mart to prosty, przejrzysty i dyskretny projekt, który nadaje się zarówno do roli zabójcy czasu, jeśli lubisz klikacze, jak i wyłącznie do recenzji, ponieważ możesz ją pobrać za darmo.


Reklama

Pobierz Dungeon Mart 1.2.0

Nowości w tej wersji
A new store "Temple" has been added.
A new collection has been added.
A new stage "Dimensional Crack" has been added.
Some minor bugs have been modified.
informacje ogólne
wersja 1.2.0 (1200)
Data umieszczenia 2020-12-21 17:15
rozmiar 63.45 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Orobas Soft na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/22 10:14
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |