Opis:

Game Spectrum Break  - Neon to platformówka, w której surfer pędzi po blokach, podświetla je i kontroluje ruch, aby nie upaść, wraz z niestabilnym wsparciem.

Totem gracza przechodzi w ciemną przestrzeń, w której znajduje się pewna liczba platform-kształtów geometrycznych. Początkowo wszystkie figury są przyciemnione, wzdłuż obwodów widoczne są tylko kolorowe linie. Dotknięcie znaku na wsporniku oświetla jasne światło na całym obszarze dotkniętego elementu. Zerowa grawitacja sprawia, że ​​platforma porusza się po najmniejszym dotknięciu, co nieuchronnie prowadzi do upadku, ale nieco później. Neonowe obiekty zataczają się, uderzają, płynnie zmieniają pozycje. Bohater musi zaczepić każdą figurkę na poziomie, balansując i pozostając w kadrze. Koniecznie trzeba się spieszyć tylko wtedy, gdy istnieje ryzyko upadku, w innych sytuacjach użytkownik sam wybiera tempo.


Etapy są systematycznie skomplikowane, reakcja klocków na dotyk jest bardziej rozbudowana. Zamiast spadać, nagle uciekają na boki lub działają według innych algorytmów. Twórcy zapewnili również tajne platformy z przyjemnymi nagrodami, jednym specjalnym elementem dla każdej układanki. System osiągnięć w projekcie jest dokładnie przemyślany, jest dodatkowa motywacja. Jeśli powtórzysz zadanie, nie będziesz w stanie całkowicie skopiować poprzednich manewrów. Poziom będzie niepowtarzalny, nawet jeśli początkowe położenie figur jest identyczne.

Charakterystyczne cechy gry Spectrum Break:

  • ruch na falach na blokach w stanie nieważkości;
  • ciągła zmiana krajobrazu;
  • ponad 50 poziomów z komplikacjami misji;
  • bez ograniczeń czasowych;
  • premie na tajnych etapach.

Dwuwymiarowa gra zręcznościowa cieszy się dobrze rozwiniętą fizyką. Brak przyciągania grawitacyjnego stwarza pewne trudności, z których zainteresowanie rozgrywką staje się jeszcze silniejsze. Intuicyjne zasady sterowania pozwalają szybko wymyślić podstawowe manewry, nauczyć się skakać, skorygować kierunek i oświetlić wszystko w pobliżu. Rytmiczne elektroniczne melodie elegancko uzupełniają projekt graficzny neonowymi obiektami na ciemnym tle. Wybierz się na przejażdżkę deską surfingową po ruchomych platformach, dodaj koloru tajemniczym lokalizacjom!


Reklama

Pobierz Spectrum Break 3.2

Nowości w tej wersji
Send your feedback to jasonhein@spectrumbreak.com
informacje ogólne
wersja 3.2 (32)
Data umieszczenia 2020-12-21 17:18
rozmiar 53.51 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Wszystkie aplikacje Jason Hein na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/22 12:16
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |