Opis:

Istnieje wiele gier, takich jak Rhythm Flight , zwanych także EDM. Wszystkie opierają się na muzyce i rytmie i nawet przy takiej koncepcji podejście może być zupełnie inne, jak widzieliśmy po zapoznaniu się z tym nowym produktem.

W studiu MegaFox przygotowaliśmy grę, która może zaoferować graczom różnorodne projekty, ale nie znaleźliśmy wśród nich szczególnie wyróżniających się lub cieszących się dużą popularnością, co również skłoniło nas do dalszych wniosków. Należy jednak zaznaczyć, że jest to pierwsza tego typu gra w portfolio studia, pytanie tylko, czy ostatnia?


Przejdźmy do rozgrywki. Podobnie jak w innych grach z tego gatunku, pierwszą rzeczą, którą zobaczymy, będzie zalecenie używania słuchawek, co generalnie jest rozsądne, dzięki temu rytm jest trochę lepszy. To, co się dzieje samo w sobie będzie przypominało strzelankę przewijaną, ale nie musisz strzelać do przeciwników, bo to może złamać rytm. Jak niszczyć przeciwników? Wpadnij na nich! Chociaż, jeśli przyjrzysz się uważnie, twój samolot nadal strzela, ale robi to automatycznie i zawsze w tej samej odległości od celu. Jeśli na to spojrzysz, obiektywnie zrozumiesz, że samolot można zastąpić czymkolwiek, a gra jest zbudowana w taki sposób, że to nie gracz tworzy rytm łącząc się z muzyką, ale gra już wszystko uformowała, wystarczy, że starasz się nadążyć za tym, co się dzieje. Czy to sprawia, że ​​muzyka tutaj jest zła? Oczywiście nie,ale dość szybko zaczynasz odczuwać swoją bezużyteczność i po prostu odchodzisz. Na tym tle dziwnie prezentują się zapowiedziane przez twórców cechy gry Rhythm Flight:

  • Płynne połączenie muzyki i wizualizacji;
  • Ręcznie robione poziomy;
  • Rosnąca trudność poziomów;
  • Łatwe do nauki.
  • Tak, to jest to :)

Jedyną naprawdę fajną rzeczą jest możliwość wgrania własnej muzyki i odtwarzania w tle. Nie zalecamy pobierania muzyki klasycznej ... Niewiele osób wiedziało wtedy o bitach.

Między innymi, na tle treningu swojej reakcji, uważności i umiejętności poznawczych, będziesz mógł oglądać reklamy, a nawet zainwestować trochę prawdziwych pieniędzy, prawdopodobnie po to, aby grać głośniej ...


Podsumowując: gra Rhythm Flight tak naprawdę dotyczy muzyki i rytmu, ale to, co się w niej dzieje, wydawało nam się całkowicie niezrozumiałe i bez znaczenia. Być może są gracze, którzy liczą i odwrotnie, ale, jak mówią, wszystkie znaczniki mają inny smak i kolor.


Reklama

Pobierz Rhythm Flight 0.8.4

Nowości w tej wersji
0.8.4
informacje ogólne
wersja 0.8.4 (14)
Data umieszczenia 2020-12-04 05:56
rozmiar 37.37 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje MegaFox na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/23 13:00
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |