Epic Monster TD
0 (0)

Opis:

Game of Epic Monster the TD  - ten format strategii fantasy „tower defense”, w którym potwory chronią terytorium przed robotami, używają różnych broni i zaklęć.

Żelazne roboty atakują strefę, w której żyją potwory żywiołów. Użytkownik gromadzi oddział obrońców zdolny do zatrzymania wroga, uniemożliwiając jego przejście na przeciwną stronę lokacji. Na pozycjach startowych siły są stosunkowo niewielkie, ale wróg też nie jest zbyt silny. Przy drodze jest 10 miejsc dla żołnierzy, chociaż nawet 2 wykonują świetną robotę. Następnie musisz ulepszyć armię, aby walczyć z potężniejszymi przeciwnikami. Żywiołaki mają różne umiejętności, ważne jest przeanalizowanie ich umiejętności i optymalnych kombinacji wojowników podczas ustawiania.

Antagoniści poruszają się po określonej drodze, po której musisz umieścić totemy. Stoją w określonych punktach i różnymi metodami niszczą wrogów, gdy tylko się dostatecznie blisko. Szkodniki przedostają się falami, numeracja zbliżającej się grupy jest wskazana w lewym górnym rogu. Za każdą zabitą postać możesz otrzymać nagrodę, a następnie pompować istniejących wojowników lub pozyskać nowych, aby zorganizować posiłki. W prawym górnym rogu wyświetlana jest liczba monet i innych otrzymanych bonusów. Surowce i artefakty dają dodatkową przewagę, zaklęcia są aktywnie wykorzystywane w walce.

Charakterystyczne cechy gry Epic Monster TD:

  • zebranie drużyny potworów i umieszczenie ich na pozycjach;
  • obrona ziem przed robotycznymi najeźdźcami;
  • zdobywanie surowców, zdobywanie ważnych przedmiotów;
  • odblokowywanie i ulepszanie totemów;
  • regularne turnieje PvP.

Prosta i kolorowa grafika tworzy bajeczną scenerię, a postacie zwane potworami są bardziej jak miłe, mityczne stworzenia. Wrogowie wyglądają jak mechanizmy walki atakujące piękny i miły świat. Totemy mogą żywić się magią, aby aktywować siły do ​​wykonywania działań militarnych. Szerokie możliwości pompowania i dodatkowe metody pokonywania antagonistów otwierają szerokie możliwości manifestacji umiejętności strategicznych. Skorzystaj z dostępnych narzędzi, znajdź najlepsze kombinacje umiejętności i stwórz idealną taktykę obronną!


Reklama

Pobierz Epic Monster TD 95

Nowości w tej wersji
- New achievement for consecutive waves passed.
- New leaderboard titles for consecutive waves passed and spell upgrade levels.
- Added enemies killed and highest gold drop to the current run metrics menu.
- Increased Challenge Map point rewards for reaching higher waves.
- Bug fixes.
informacje ogólne
wersja 95 (95)
Data umieszczenia 2021-04-30 18:32
rozmiar 30.71 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/25 10:11
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |