Gra Arrowbound
4.5 (4)

Opis:

Gra Arrowbound  - zabawna platformówka, w której postać wspina się po różnych blokach, balansując, unika pułapki i ratuje uprowadzonych kumpli złoczyńców.

Według legendy przyjaciele zostali schwytani przez duże orły; tylko podopieczny gracza może ich uratować. Bohater w płaszczu przeciwdeszczowym rozpoczyna długą podróż po pikselowych lokacjach. Musisz podchodzić do góry, wskakiwać na półki po bokach i korzystać z dodatkowych platform na środku ekranu. Precyzyjny strzał z łuku do następnego wsparcia pozwoli ci szybko przejść dalej. Powoli i systematycznie śmiałek nabiera wysokości, ale przy nieudanym strzale istnieje ryzyko pozostania w miejscu lub upadku, ponieważ strzała może spaść niżej, grawitacja czasami przeszkadza w zadaniu. Po drodze często pojawiają się pułapki i przeszkody, konieczne jest zabezpieczenie oddziału.

W trakcie tego procesu warto zbierać bonusy i skupiać się na szybkości poruszania się po serwisach. Im dokładniejsze strzelanie, tym mniej upadków, niepotrzebna strata czasu. Po drodze będziesz musiał również zapoznać się z fantastycznymi stworzeniami, budować relacje. Ktoś stanie się dobrym przyjacielem i pomoże w trudnych chwilach, inni mogą stać się zaprzysiężonymi wrogami, stworzyć szereg poważnych problemów. Walka z bezczelnymi orłami zajmie sporo energii, ale w trosce o powracających przyjaciół bohater jest gotowy do poświęceń. Ważne jest, aby liczyć na długą przygodę i stopniowy ratunek dla każdej ofiary.

Charakterystyczne cechy gry Arrowbound:

  • skakanie z jednej platformy na drugą;
  • użycie łuku i strzały do ​​przytrzymania innej podpory;
  • optymalizacja prędkości jazdy;
  • spotykanie przyjaznych i agresywnych postaci;
  • uwolnienie przyjaciół skradzionych przez wielkie orły.

Projekt graficzny pikseli pozwala deweloperowi obejść się bez opisywania witryn. Nastrojowa melodia dodaje pewności siebie i relaksuje. Przeciwnicy zabrali leśnych przyjaciół w różne miejsca, poza zielonymi zaroślami, strzelec będzie wspinał się po zapomnianych przez czas świątyniach i przedzierał się przez zamarznięte pustki. Uważność i cierpliwość pomogą Ci osiągnąć znaczące wyniki i poradzić sobie z przestępcami. Nie pozwól, aby antagoniści świętowali zwycięstwo, awansuj i pokaż siłę przyjaźni!


Reklama

Pobierz Gra Arrowbound 1.1.3

Nowości w tej wersji
Fixes:
- Updates to "Dune Rise" level geometry.
informacje ogólne
wersja 1.1.3 (15)
Data umieszczenia 2020-12-24 19:17
rozmiar 40.85 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje Uppon Hill na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.45★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/25 12:15
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |