Destiny Child: Defense War
0 (0)

Destiny Child: Defense War

Opis:

Gra Destiny Child: Defense War  - to ciekawa strategia na androida, często określana jako „tower defense”, w której bohaterowie słynnego uniwersum chronią urocze diabły przed tłumami potworów, rywalizują z zespołami innych użytkowników.

Użytkownik zatrudnia błyskotliwych bohaterów i umieszcza ich na stronie, podzielonej na komórki. Przeciwnicy będą poruszać się po obwodzie. Ważne jest, aby powstrzymać inwazję i nie przepuszczać obcych. Jeśli dojdzie do konfrontacji między drużynami dwóch prawdziwych graczy, obie strony są widoczne na ekranie. Każda drużyna toczy wojnę ze swoimi wrogami, a zwycięzcą zostaje ten, kto dłużej utrzymuje obronę. Rozgrywka jest bardzo dynamiczna, wygra zgrany i sprawdzony zespół, który potrafi wykorzystać zalety każdego z osobna.

Początkowo dowódca ma bardzo małą drużynę, ale w miarę przechodzenia przez kolejne poziomy otwiera się dostęp do nowych żołnierzy i zaleca się częste ulepszanie starych. Kiedy te same osobowości są obecne wśród totemów, należy je połączyć, aby uzyskać silniejszego wojownika. Im bliżej obwodu postać, tym większe obrażenia może wyrządzić. Podwładni będą atakować samodzielnie, system jest zautomatyzowany, ale skuteczność walki zależy od obranej strategii. Eksperymentuj z kombinacjami umiejętności, w chwilach skrajnego niebezpieczeństwa zdobądź wsparcie diabłów.

Charakterystyczne cechy gry Destiny Child: Defense War:

  • tworzenie oddziału do niszczenia nadciągających przeciwników;
  • częste ulepszenia postaci;
  • stopniowe rozszerzanie talii kart;
  • zjednoczenie identycznych wojowników;
  • łączenie sił podopiecznych.

Fani uniwersum Destiny Child będą mieli przyjemność wchodzić w interakcje ze swoimi ulubionymi postaciami i będą mogli zatrudniać popularne i rzadkie osoby. Areny systematycznie stają się coraz bardziej złożone, podczas gdy pojawia się więcej opcji pompowania i przywoływania nowych osobowości. Fani formatu PvP dostaną wiele emocji podczas uczestnictwa w League of Titans. Możesz zainicjować przyjacielski mecz z tymi, którzy są w sojuszu, lub zaprosić znajomych. Dość dobra grafika na ciemnym tle oddaje ponury klimat, wykorzystaniu różnych talentów towarzyszą efekty specjalne. Wojownicy chętnie dostaną się na pokład najlepszego dowódcy!


Reklama

Pobierz Destiny Child: Defense War 1.18.10

Nowości w tej wersji
- Child bug fix
informacje ogólne
wersja 1.18.10 (160)
Data umieszczenia 2022-04-14 07:10
rozmiar 292.33 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje THUMBAGE na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/26 10:16
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |