IDLE Death Knight
0 (0)

Opis:

Playing the IDLE Death of Knight  - to fajny projekt RPG, w którym szkielet walczy z potworami w podziemnych przestrzeniach i często pompuje, aby z powodzeniem iść do przodu. A jeśli chcesz to nazwać klikerem;)

Podopieczny gracza wędruje po lochach, walczy ze wszystkimi napotkanymi i zdobywa kryształy, monety i inne przydatne przedmioty. Bohater jest zaskakująco niezależny, wykonuje czynności automatycznie i nie potrzebuje pomocy mentora. Jedyne, czego potrzebuje od użytkownika, to częste i potężne aktualizacje. Walka z antagonistami wiąże się ze znacznym wydatkiem sił i tylko aktualizacje pomogą dzielnemu szkieletowi przetrwać trudne konfrontacje. Postać ma nieograniczone możliwości, poziom jego wyszkolenia uzależniony jest od tego, kto ogląda wszystko po drugiej stronie ekranu.

Oprócz standardowych przeciwników wojownik będzie musiał spotykać się z bossami, dziesiątki broni będą bardzo odpowiednie, najważniejsze jest odblokowanie ich na czas. Istnieje również możliwość otwarcia 1000 podziemnych lokacji i przemyślenia zmian w ogólnym stylu, eksploracji terytorium. Dodatkowe misje, takie jak sprzątanie i inne zadania, przyniosą do skarbca więcej pieniędzy w grze. Lista opcji zarabiania łatwych pieniędzy jest dość duża. Liczne nagrody motywują do częstszego uruchamiania projektu, ale nawet w tle oddział będzie aktywny i produktywny.

Charakterystyczne cechy gry IDLE Death Knight:

  • częste aktualizacje wojownika do walki z różnymi stworzeniami;
  • ponad 30 modeli broni do wyboru;
  • mnóstwo nagród za zabitych wrogów;
  • odblokowywanie fajnych lochów i wyrównywanych bossów;
  • wypełnianie misji, aby zdobyć punkty.

Deweloper odrzuca algorytm klikera i oferuje udział w najprostszym roleplayerze. Sytuację można obserwować z boku, w górnej połowie ekranu widać przygody kościstego wojownika, aw dolnej części ekranu dostępne są akcje dla użytkownika. Jeśli chcesz, aby Twoja postać była bardziej stylowa i zaimponowała każdemu złemu duchowi, użyj dużej szafy z najbardziej niezwykłymi kostiumami. Ładna grafika 2D i kolorowi antagoniści w ciemnych jaskiniach dobrze uzupełniają prostą fabułę. Pomóż rycerzowi śmierci przedłużyć jego spacery po jaskiniach, skorzystaj z wielu bonusów i nagród!


Reklama

Pobierz IDLE Death Knight 1.2.13019

informacje ogólne
wersja 1.2.13019 (13019)
Data umieszczenia 2022-04-14 07:10
rozmiar 152.88 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje SuperFlex na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/26 12:25
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |