Opis:

Game Swamp Attack 2  - kontynuacja bagnistej strzelanki, w której bohater broni swojego domu przed agresywnymi zwierzęcymi mutantami, atakując biedaka na wiele sposobów.

Joe chciał przenieść się w zaciszne miejsce i zapomnieć o zgiełku miasta. Mężczyzna kupił chatę na bagnach i uwielbiał siedzieć na werandzie, słuchać muzyki, obserwować przyrodę. Nagle mutanci zaczęli zbliżać się do domu, zwierzęta zaatakowały mieszkanie bohatera. Nie był zaskoczony, wziął broń i strzelił do zuchwałych ludzi. Historia była kontynuowana, w nowej serii antagoniści stali się bardziej agresywni i zróżnicowani. Rozgrywka podzielona jest na poziomy, na każdym musisz zniszczyć kilka fal wrogów. Po zwycięstwie możesz napompować strzelca, poszerzyć jego arsenał broni, podnieść ekwipunek.

Użytkownikowi oferowane są granaty, strzelby, bomby, rakiety i inne narzędzia do walki z wrogiem. Ale pojawia się niuans: każdy typ wroga ma swoje mocne i słabe strony, musisz dowiedzieć się, jak trafić konkretnych przeciwników, aby zapewnić jak największe obrażenia przy minimalnym zużyciu sił i amunicji. Główny bohater nie wyróżnia się intelektem, na pewnych etapach będzie potrzebował pomocy bliskich. Wybierz dla nich najwygodniejszą broń i pomóż Joe. Brat, wujek i babcia mają fajne umiejętności i pomogą zorganizować kontratak.

Charakterystyczne cechy gry Swamp Attack 2:

  • obrona domu na bagnach przed zombie i szalonymi zwierzętami;
  • szeroki wybór broni i jej pompowania;
  • zaangażowanie krewnych w ochronę nieruchomości;
  • indywidualne podejście do represji wobec przeciwników;
  • lokalizacje na różnych kontynentach.

Kolorowa animowana gra akcji z zabawnymi postaciami wywołuje uśmiech, dodaje pozytywnego nastroju. Chata wydaje się unosić na tratwie, a podróż ta przenosi gracza do ciekawych krajów o radykalnie odmiennym klimacie. Przy organizacji działań ochronnych trzeba też będzie wziąć pod uwagę pogodę. Nagrody na każdym poziomie pozwalają odblokować wiele fajnych rzeczy i stale ewoluować. Zmutowane szczury, bobry i potwory planują przejąć świat, jeśli uda im się odzyskać chatę. Zapobiegaj zawaleniu się świata i rozpraw się z każdym, kto odważy się zaatakować dom!


Reklama

Pobierz Swamp Attack 2 1.0.13.15

Nowości w tej wersji
Bug fixes and minor gameplay improvements.
informacje ogólne
wersja 1.0.13.15 (80)
Data umieszczenia 2021-08-02 23:45
rozmiar 138.03 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/27 10:39
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |