Opis:

Gra Mafia World  to zabawna strategia budowania, w której użytkownik musi zbudować imperium, uczestniczyć w rabunkach i działaniach przestępczych oraz zdobyć autorytet w świecie mafii.

Użytkownik musi zbudować miasto idealne do rozwoju grupy przestępczej. Równolegle zaleca się uprawianie roli i gromadzenie zasobów, aby przyciągać twardych bossów. Oprócz kart liderów możesz zbierać broń, poszerzać swój arsenał, aby zademonstrować swoją siłę w konfrontacjach PvP. Mafie innych graczy są zdeterminowane, aby udowodnić swoją wyższość w rabunkach i innych nielegalnych procesach. W ostrych rozgrywkach przeciwnicy mają tendencję do podkreślania słabości drugiej drużyny, ważne jest, aby działać zgodnie i nie dawać innym powodu do wyśmiewania.

Deweloper oferuje regularne ulepszanie bossów, broni i budynków. Miasto będzie się stopniowo rozrastać, a gangsterzy będą mieli wiele okazji do zdobycia autorytetu. Jeśli szczegółowo planujesz napad na antagonistów, to niewielka siła wyższa nie przeszkodzi ci w wykonaniu twojego planu. Przydzielone zasoby można natychmiast wydać. Najważniejsze to nie przeznaczać środków na spontaniczne modernizacje, ale sformułować strategię rozwoju gospodarczego imperium. Podążanie za określonym schematem pozwoli efektywniej wykorzystać dostępne ulepszenia.

Charakterystyczne cechy gry Mafia World:

  • stworzenie imperium przestępczego;
  • budowa i modernizacja budynków;
  • zakup wysokiej jakości broni;
  • atrakcyjność renomowanych szefów;
  • napady i konfrontacje w trybie PvP.

Ciekawie łączy się wyzwania urbanistyczne z bitwami online i rozwojem gangów. Różnorodność celów eliminuje monotonię rozgrywki. Totemy mogą wykonywać wiele nielegalnych misji, zdobywać cenne bonusy i wiele nagród. Dobrze zaprojektowany system motywacyjny stale daje szanse na awans w świecie przestępczym. Każde zadanie staje się wykonalne, jeśli znane są perspektywy nagród. Jasne kolory grafiki tworzą przyjemne otoczenie. Stwórz najbardziej autorytatywną mafię i spraw, by inni gracze traktowali Twój klan z szacunkiem!


Reklama

Pobierz Mafia World 1.9.2

Nowości w tej wersji
Some small improvements have been released in Mafia World today!
informacje ogólne
wersja 1.9.2 (35)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:54
rozmiar 87.42 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje GamoVation na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/27 13:45
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |