Opis:

Gra Solar Smash  - to symulator kosmiczny, który przetestuje różnorodne narzędzia do zniszczenia planety, posłuży się potężną bronią i będzie obserwował efekty.

Użytkownik wybiera planetę, ogląda ją ze wszystkich stron, wyznacza pierwszą strefę ataku międzyplanetarnego. Na środku ekranu znajduje się duże ciało niebieskie, a po prawej zestaw narzędzi ataku. Początkowo widocznych jest tylko kilka przycisków, każdy z rozwijanym podmenu z określaniem parametrów. Gracz otrzymuje najbardziej brutalne scenariusze z pociskami, promieniami laserowymi, czarnymi dziurami, promieniowaniem słonecznym i nie tylko. Możliwe jest nawet zderzenie z inną planetą. Intensywność obrażeń jest regulowana, możesz rzucić jednym wybuchowym elementem, a następnie powtórzyć dowolną liczbę razy z żądaną częstotliwością.

W piaskownicy można kontrolować czas: zatrzymać sytuację, spowolnić lub przyspieszyć to, co się dzieje, by cieszyć się efektami wizualnymi, czy szybko zrozumieć skalę zniszczeń w konkretnej akcji. Specjalne liczniki pozwalają śledzić liczbę żywych i martwych członków rasy ludzkiej. Jeśli atak zostanie skierowany na gęsto zaludniony region, zauważalna będzie ostra korekta liczby. Wysyłając coś małego do oceanu, jest szansa na obejście się bez ofiar, ale następujące działania doprowadzą do strat na Ziemi. Gdy wybrana zostanie inna planeta, liczniki pokazują zera.

Charakterystyczne cechy gry Solar Smash:

  • organizowanie ataków na planety, aż do całkowitego zniszczenia;
  • wybór zaatakowanego ciała niebieskiego;
  • śledzenie liczby osób żywych i zabitych;
  • szeroki wachlarz metod niszczenia;
  • przyciąganie obcych stworzeń.

Projekt zachwyca szykowną grafiką i efektami specjalnymi, które sprawiają, że każdy manewr jest bardzo zabawny. Elementarna kontrola i pełna swoboda wyboru i sekwencji działań pozwalają tworzyć najbardziej niesamowite kataklizmy, przebijać sferę na wylot, wysadzać wszystko od środka i prowokować niewyobrażalne katastrofy. Możesz skorzystać z pomocy kosmitów, wysłać ogromnego robaka, aby wywiercił dziury, wysłać pracę wielu nóg, aby wydobyć kawałek kuli, użyć innych gigantów. Jasne i niebezpieczne procesy poszerzą granice wyobraźni!


Reklama

Pobierz 1.7.2

Nowości w tej wersji
- bug fixes for christmas update
informacje ogólne
wersja 1.7.2 (67)
Data umieszczenia 2021-12-21 05:29
rozmiar 145.08 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

AD_ID

AD_ID

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.18★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/28 10:07
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |