Opis:

Idle Ants  jest cool zatrzaskowe zręcznościowa gra w której mrówki wziąć fragmenty różnych przedmiotów w ich domu, zarabiać pieniądze i zapewnić stały wzrost liczby osobników w kolonii.

Na początkowym etapie para owadów prostuje pierwszą ofiarę - liść, który spadł z nieznanego drzewa. Dalej będą ciasteczka, suszone mutanty i inne zabawne elementy. Bohaterowie odgryzają małe kawałki i wprowadzają je do swojego domu. Każda wizyta w domu, na którym zarabia na życie, przynosi użytkownikowi dolary w grze. Wejście znajduje się blisko obszaru z smakołykiem, ale problemem jest jego wielkość. Ogromny obiekt jest trudny do udostępnienia miniaturowym robotnikom. Wkrótce trzecia postać przyniesie premię finansową i rozpocznie pracę.

Wardowie działają niezależnie, a użytkownik obserwuje i spodziewa się nagromadzenia znacznej ilości pieniędzy. Gdy pojawi się znaczny zysk, będzie można dokonać ulepszeń różnych wskaźników, aby pomóc drużynie sprawniej poradzić sobie z misją. Istnieje cel, aby przekształcić trio w dużą kolonię, a jedno z ulepszeń polega na przyciągnięciu dodatkowych owadów. Zaleca się również dodawanie siły i szybkości niestrudzonym żołnierzom. U dołu ekranu znajdują się trzy przyciski z żądanymi parametrami. Ulepsz swoją armię i ukończ poziomy za pomocą różnych rodzajów łupów.

Charakterystyczne cechy gry Idle Ants:

  • zarządzanie armią ciężko pracujących;
  • miażdżenie jedzenia i innych elementów, przenoszenie cząstek do mrowiska;
  • zarabianie pieniędzy na każdym kawałku produkcji;
  • ulepszenie siły, szybkości i liczby postaci;
  • korzystanie z bonusów i ulepszeń.

Symulator wymaga od gracza cierpliwości i przemyślanych działań. Ogólna wydajność kolonii zależy od sekwencji pompowania. Jeden będzie często zwiększał tempo pracy, drugi będzie wolał skupić się na aspekcie władzy lub liczbie osób. Warto znaleźć optymalną proporcję ulepszeń zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Dodatkowe premie pomogą aktywniej wdrażać wymyślony schemat. Deweloper stworzył kilka światów, z których każdy będzie miał wiele misji z ogromnymi forsami na owady. Pomóż totemom zniszczyć łupy we wszystkich lokalizacjach!


Reklama

Pobierz Idle Ants 4.3.1

Nowości w tej wersji
- New feature: VIP Membership
- Performance Optimization
- Balancing Tweaks
informacje ogólne
wersja 4.3.1 (4030105)
Data umieszczenia 2022-02-06 23:11
rozmiar 147.98 MB
polski nie
wymagania
android 6.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Madbox na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/28 12:15
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |