Opis:

Game of DJ-the DOW  - to fascynująca bijatyka, w której będziesz uczestniczyć w szybkich bitwach, wygrywając pojedynek z różnymi zimnymi rękami.

Użytkownik wybiera jednego z kilku wojowników, wskazuje, czym planuje władać w pierwszych walkach. Na początku dostępny jest tylko tryb kampanii, musisz przejść określone poziomy, aby uzyskać prawo do rywalizacji online. Cel jest standardowy i jak najbardziej precyzyjny - musisz szybko zabić antagonistę. W górnej części ekranu znajdują się skale energii przeciwników, a pomiędzy nimi zegar odliczający 100 sekund. Po zakończeniu bitwy zwycięzca otrzymuje cenne przedmioty i może wybierać spośród różnych ulepszeń.

W każdej bitwie możesz wykonać kilka misji na raz: pokonać wroga, poradzić sobie z planem w mniej niż 75 sekund, sprawić, by bitwa była bardzo krwawa. Im więcej punktów zostanie policzonych, tym szerszy zakres dostępnych ulepszeń. Oprócz zmiany postaci, użytkownik liczy na otrzymanie unikalnych zestawów wyposażenia oraz odkrycie nowej broni. Topór, miecz, żelazny hak, sztylet i inne narzędzia pozwalają walczyć w różnych stylach walki. Format zachowania w bitwie zmieni się radykalnie w zależności od rodzaju używanej broni. Musisz nauczyć się, jak szybko dostosować się do każdego tematu, zapamiętać licznik czasu, przetestować różne kombinacje manewrów i zwiększyć skuteczność każdego ciosu.

Charakterystyczne cechy gry DJ-DOW:

  • ekscytujące gry walki PvP i PvE;
  • łączenie umiejętności, demonstrowanie różnych stylów walki;
  • szeroki wybór śmiercionośnej broni;
  • odblokowywanie fajnych postaci;
  • spektakularne tatuaże dla oddziału.

Projekt wykonany w stylu orientalnym z odpowiednim akompaniamentem muzycznym. Wysokiej jakości grafika z częściowymi opcjami dostosowywania pozwala na stworzenie idealnej atmosfery, uwzględniającej nastrój i gusta użytkownika. Deweloper wykonał zwykłą kontrolę dla gier walki za pomocą przycisków nawigacyjnych po lewej stronie, akcji w prawej dolnej części ekranu. Doświadczenie i ciągłe doskonalenie taktyki pozwoli ci walczyć z godnością nawet w czasie rzeczywistym. Skacz, uderzaj, wykonuj ataki nieoczekiwane dla przeciwników i uzupełniaj swoją kolekcję trofeów z zasłużonych zwycięstw!


Reklama

Pobierz DJ-DOW 0.4.20190118

Nowości w tej wersji
1. Add combo edit mode
2. Add character rename function
informacje ogólne
wersja 0.4.20190118 (20)
Data umieszczenia 2020-12-28 22:05
rozmiar 32.46 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Wei Hua na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/29 10:04
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |