Dead Fire: Redemption
0 (0)

Dead Fire: Redemption

Opis:

Game Dead Fire: Redemption  - to mroczna strzelanina, w której można strzelać do żywych trupów, wykonywać skomplikowane misje, zarabiać na pompowaniu.

Użytkownik kontroluje samotnego żołnierza walczącego z wieloma mutantami. Wojownik musi zabić wszystkich przeciwników w polu widzenia. Nie poruszają się bardzo szybko, możesz liczyć na kilka sekund, aby zaplanować optymalne działania. Na niekończących się etapach oprócz głównego zadania pojawią się dodatkowe misje z solidnymi nagrodami. Po oczyszczeniu określonego obszaru i wykonaniu szeregu misji możesz zatrzymać i ulepszyć swoją postać. Sprzęt i inne przedmioty można wybierać indywidualnie, ale każdy przedmiot ma określony koszt, będziesz musiał wziąć pod uwagę poziom rezerw finansowych.

W lokacjach pojawiają się również zwykli ludzie uzbrojeni w topór. Nie stanowią zagrożenia dla oddziału, ale wzbudzają zainteresowanie zombie. Wrogie istoty często zbliżają się do niewinnych postaci, bezlitośnie strzelają do przeciwników, aby ratować życie słabo uzbrojonych ocalałych. Arsenał bohatera jest znacznie potężniejszy, a im dalej, tym szerszy jest wybór broni. Ze strzelbą, karabinem maszynowym lub karabinem wędrówka po zniszczonym mieście nie jest taka straszna. Granaty i inne wybuchowe przedmioty zwiększają pewność siebie.

Charakterystyczne cechy gry Dead Fire: Redemption:

  • intensywne ostrzał stworzeń zombie;
  • użycie potężnej broni;
  • duży wybór amunicji, śledzenie ich ilości;
  • czas dostępny na analizę sytuacji;
  • percepcja wydarzeń w pierwszej osobie.

Strzelanka oferuje dobrą grafikę 3D i ciekawe mapy lokacji. Oddzielne misje na każdym poziomie urozmaicają rozgrywkę. Elastyczne opcje personalizacji bohatera dają swobodę w łączeniu ekwipunku i innych narzędzi, pozwalają na wybór własnej wersji wyposażenia. W rozgrywce ważne jest analizowanie ilości amunicji, przeładowywanie broni bez narażania strzelca na ryzyko. Zabierz żołnierza do miasta zdobytego przez chodzące trupy i powstrzymaj ich rozprzestrzenianie się po świecie!


Reklama

Pobierz Dead Fire: Redemption 1.4.1.2

Nowości w tej wersji
Fixed bugs
informacje ogólne
wersja 1.4.1.2 (202108146)
Data umieszczenia 2022-02-06 09:14
rozmiar 95.12 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Wszystkie aplikacje Dygames.Inc na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/29 12:07
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |