Islet Online
4.5 (4)

Opis:

Game Islet Online  - to symulator przygodowy, który wyposaży wyspę za pomocą elementów blokowych, aby była aktywna i dopasowana do ekosystemu.

Oddział użytkownika wkracza na terytorium wyspy z określonym klimatem, różnorodnymi zwierzętami i roślinami, zależnymi od siebie. Osoba jest w stanie radykalnie wpłynąć na lokalne środowisko. Niektóre zwierzęta jedzą pokarm roślinny, pomagają dostosować poziom zagospodarowania terenu, inne żywią się roślinożercami i zapobiegają pojawianiu się nadmiernej liczby osobników tego samego gatunku. Główny bohater musi dostosować się do proponowanych warunków, przestudiować miejsca, znaleźć hobby. Za każdą akcję przyznawane są punkty zwiększające doświadczenie i wiedzę nowo narodzonego wyspiarza.

Aby przetrwać, musisz wydobywać zasoby, monitorować konsekwencje każdego manewru. Ciężka praca pomoże Ci odnieść sukces w każdej branży. Wspinacze znajdują kryjówki w najwyższych i najbardziej oddalonych punktach, skoczkowie z łatwością penetrują trudno dostępne miejsca, producenci różnych narzędzi zarabiają na sprzedaży wartościowych przedmiotów. Nawet hodowla królików jest opłacalna. W wolnym czasie możesz popracować nad własnym domem, przemyśleć jego wnętrze, dołożyć meble, uwzględniając specyfikę wyeksponowania przestrzeni.

Charakterystyczne cechy gry Islet Online:

  • budowa mieszkania z bloków;
  • eksploracja lokacji, łowienie ryb, wycinka drzew itp.
  • znajomość oryginalnych postaci;
  • zdolność wpływania na lokalną ekologię;
  • ciągły rozwój umiejętności, doskonalenie umiejętności.

Piaskownica z grafiką wokselową cieszy swobodą działania i manifestacji. Wśród rozrywek są wędkowanie, tworzenie akwarium lub pokazywanie talentów kulinarnych, łapanie i jazda na zwierzętach oraz inne zabawne zajęcia. Można biegać, kopać, skakać, wspinać się po górach, ścinać drzewa. Różnorodność obecnych postaci zmusza do studiowania zwyczajów każdego gatunku. Każdy chce spać i jeść, ważne jest monitorowanie regularności jedzenia i reżimu oddziału, aby uniknąć wystąpienia poważnych chorób. Znajdź swoje powołanie na uroczej wyspie, spróbuj przetrwać i odnieść sukces w wybranym biznesie!


Reklama

Islet Online

Ocena:

(4)
4.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/30 10:20
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |