Star Smash
0 (0)

Opis:

Star Smash  to urocza gra zręcznościowa , w której musisz niszczyć tłumy wrogów w pojedynkę lub ze znajomymi, strzelać w nich ognistymi kulami i wykorzystywać dodatkowe umiejętności.

Użytkownik steruje postacią Disneya, która dzielnie walczy z oddziałami przeciwników. Początkowo wybór postaci jest bardzo mały, ale po pomyślnym zakończeniu kilku konfrontacji pojawi się opcja przyciągnięcia innych kreskówkowych wojowników. Każdy ma indywidualne umiejętności, można go pompować między walkami. W razie potrzeby wojownika można zastąpić kimś innym z listy przywołanych. Deweloper przewidział również możliwość walki drużynowej ze złoczyńcami. Możesz stworzyć fajną drużynę z przyjaciółmi i połączonymi siłami, aby pokonać przeciwników.

Wertykalne pole bitwy podzielone jest na dwie połowy: na górze znajdują się antagoniści, na dole - totem gracza. Musisz wystrzelić specjalne kule z energią, celuj ostrożnie. Kiedy pocisk przelatuje obok, uderza w ścianę i odlatuje. Algorytm rozgrywki przypomina piłkę nożną. Przedstawiciele drugiej strony również wystrzeliwują swoje pociski, organizują kontrataki. Ważne jest, aby chronić postać przed pociskami wielu innych ludzi o magicznych właściwościach. Umiejętności specjalne dają pewną przewagę, pozwalają znaleźć więcej sposobów na ukończenie misji.

Charakterystyczne cechy gry Star Smash:

  • obliczanie uderzeń piłką w hordy przeciwników;
  • fajne postacie z Disneya;
  • odblokowywanie i pompowanie bohaterów;
  • angażowanie wyjątkowych talentów;
  • pojedynczy format i budowanie zespołu w trybie dla wielu graczy.

Gra akcji z popularnymi postaciami z kreskówek, wykonana w stylu anime, tworzy atmosferę przepełnioną emocjami. Żywe kolory grafiki w połączeniu z dynamiczną rozgrywką przyciągają fanów arkadowych bitew. Dowódca może stworzyć jedną strategię lub plan wojny z połączonymi przyjaciółmi. Przeciwnicy zaskakują różnorodnością form i odmian kontrataków. Intuicyjne sterowanie pozwala szybko dostosować się do otoczenia. Bohater porusza się automatycznie, ale możesz ręcznie dostosować jego pozycję. Ciesz się kolorowymi konfrontacjami ze śmiesznymi robotami!


Reklama

Star Smash

Wszystkie aplikacje XFLAG, Inc. na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/30 12:22
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |