Star Wars: Starfighter Missions
0 (0)

Star Wars: Starfighter Missions

Opis:

W odległej galaktyce ... jak to mówią, a to właśnie dotyczy gry Star Wars: Starfighter Missions . Jeśli mówimy o uniwersum Gwiezdnych Wojen, to tutaj możesz przypomnieć sobie filmy, komiksy, kreskówki, seriale telewizyjne, zabawki i oczywiście gry. Oczywiście na Androidzie nie ma tak wielu gier z tego wszechświata, ale nadal istnieją, a teraz zostały one uzupełnione o nowy produkt, który jest skierowany przede wszystkim do miłośników kosmicznych strzelanek.

Gra została przygotowana w mało znanym studiu Joymax Co., Ltd., az popularnej na jego koncie pochodzi jedynie seria gier Wind Runner, czyli klasyczna platformówka. Tak czy inaczej, powierzono im stworzenie nowości i sądząc po recenzjach, zrobili to całkiem pomyślnie.


Należy od razu zauważyć, że rozgrywka nowości jest specyficzna, choć odzwierciedla niektóre wydarzenia z serii, w każdym razie - tutaj będzie o statkach kosmicznych. Tak, to nie jest typowa gra akcji, w której możesz zostać Jedi i rąbać przeciwników mieczem świetlnym. Tutaj musisz zostać pilotem statku kosmicznego i walczyć z przeciwnikami już na tym polu. Co fajne i bardzo ważne - twórcy wykonali świetną robotę i udało im się zebrać ponad 80 statków kosmicznych, które można było spotkać w uniwersum Gwiezdnych Wojen, a teraz możesz je wszystkie wypróbować w bitwie w kosmosie. Co równie ważne, ten format, choć przypomina strzelanki przewijane, bardzo dobrze pasuje do formatu gier mobilnych, które odgrywają ważną rolę.


Cechy gry Star Wars: Starfighter Missions na Androida:

  • Wygodny format kosmicznej strzelanki w słynnym uniwersum Star Wars;
  • Poprowadź drużynę wojowników i walcz z wrogiem;
  • Ulepszaj swoich wojowników, aby pasowały do ​​Twojego stylu gry;
  • Eksploruj orbity kultowych planet i korzystaj z ich funkcji;
  • Grafika w grze jest niesamowita, ciesz się kosmicznymi pięknościami;
  • Możesz grać zarówno po stronie jasnej, jak i ciemnej;
  • Możesz dołączyć do gildii i współpracować z innymi graczami.

Wady gry:

  • Dość monotonna rozgrywka, której oczekuje się biorąc pod uwagę format;
  • Reklama i zakupy, jak w większości gier znanych marek.

Podsumowując: gra Star Wars: Starfighter Missions w pełni odpowiada zadeklarowanemu tematowi uniwersum Gwiezdnych Wojen, ale po raz kolejny przypomina, że ​​dość proste gry nadal najlepiej wyglądają na telefonach komórkowych.


Reklama

Star Wars: Starfighter Missions

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/31 10:04
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |