Darkfire Heroes
4.8 (4)

Opis:

Gra Darkfire Heroes to projekt RPG, który jednocześnie przypomina zarówno klasykę gatunku w postaci WoW, jak i równie popularny format MOBA oraz niektórych jego liderów, na przykład to samo Dota 2, które w taki czy inny sposób bazuje na WoW. Generalnie w tym podobieństwie nie ma nic kryminalnego, trudno dyskutować z założycielami, ale na pewno nie było to oczekiwane od tego studia.

Jak już wspomnieliśmy, dzisiaj porozmawiamy o projekcie studia Rovio Entertainment Corporation, które wyrobiło sobie markę w serii Angry Birds. Stosunkowo niedawno zaproponowali już wariant z rozszerzoną rzeczywistością, co najmniej nietypowy i powinien złamać szablon, ale dziś postanowili zrobić klasyczną grę RPG. Tak czy inaczej, projekt jest skazany na sukces, wielkość publiczności nie ma sobie równych.


Istota tego, co się dzieje, też nieliczne zaskoczy. Zadaniem gracza jest skompletowanie zespołu różnorodnych postaci, których umiejętności umiejętnie się uzupełniają i udanie się w kolejne lokacje, aby zniszczyć przeciwników. W sumie w grze dostępnych jest 6 frakcji i ponad 50 unikalnych postaci, co zapewnia niespotykane dotąd możliwości taktyczne. W zależności od umiejętności postaci, gracz sam opracowuje wygodną taktykę, starając się znaleźć złoty środek. Istnieje możliwość napompowania swojego bohatera, a aby odpowiednio zapoznać się z otaczającym Cię światem, istnieje tryb kampanii, który pomoże w treningu.

Gra otrzymała ładną grafikę i świetną animację, ale znowu nic rewolucyjnego. Jeśli zaczniemy wyłącznie od wskaźników wizualnych, to trudno będzie nazwać to projektem 2021 roku.


Cechy gry Darkfire Heroes na Androida:

 • Wszystko, co się dzieje, jest darmowe, co generalnie od dawna jest normą;
 • Ładna grafika i świetna dynamika;
 • Zbierz kolekcję ponad 50 bohaterów;
 • Zorganizuj swoją taktykę i wybierz odpowiednią drużynę;
 • Walcz z prawdziwymi graczami z całego świata;
 • Ukończ kampanię, to pomoże ci opanować podstawy tego, co się dzieje i poznać świat;
 • O dziwo, żadnych reklam.

Wady gry:

 • Orientacja pionowa nie jest wygodna;
 • Rozgrywka szybko się nudzi;
 • Żadnej rewolucji, ale od tego studia zawsze się tego oczekuje;
 • Wszyscy bohaterowie są nowi i nieznani, bez dobrego fundamentu trudno o takie projekty;
 • Są zakupy i jest ich wiele, a ponadto niszczą równowagę.

Konkluzja: Trudno nazwać grę Darkfire Heroes udanym projektem, zwłaszcza gdy jest wielu konkurentów i są na rynku od bardzo dawna. Niemniej jednak, jak już pisaliśmy, Rovio ma ogromną publiczność, co oznacza, że ​​projekt będzie żył dalej.


Reklama

Pobierz Darkfire Heroes 1.28.1

Nowości w tej wersji
With the new year the final level of the campaign has been added along with 2 other new areas, prepare yourself for the final fight in the Darkfire Crucible. We also present Nightmare mode, the ultimate challenge fit for the highest level players. To aid you in the upcoming challenges we have added hero power boosts to the remaining roster of heroes allowing them to reach their ultimate potential.
informacje ogólne
wersja 1.28.1 (1031180)
Data umieszczenia 2022-02-07 09:52
rozmiar 442.09 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.83★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2020/12/31 12:10
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |