Rescue Robots Sniper Survival
0 (0)

Rescue Robots Sniper Survival

Opis:

Playing the Rescue Robots Sniper Survival  - fascynująca strzelanka, w której walczysz z robotami, aby zapobiec zajęciu planety wroga.

Użytkownik wybiera broń z małego arsenału startowego i wkracza do wielopoziomowej lokacji z pokojami i otwartymi obszarami. W pobliżu i daleko wędruje wiele agresywnych robotów i trzeba się z nimi szybko uporać. Po zniszczeniu wroga możesz podnieść jego działo, zarobić monety. Czasami pojawiają się całe pudełka z dodatkowymi przedmiotami i innymi przydatnymi rzeczami. Ważne jest, aby mieć oko na sytuację i nie spieszyć się, aby wszystko podnieść, jeśli ktoś w pobliżu stanowi zagrożenie dla życia. Stopniowo gama karabinów się poszerza, wojownik zbiera określone modele i kupuje to, czego chce, za zarobione monety.

Możesz przejść kampanię według poziomów lub przystąpić do bitew z ograniczeniem czasowym. Zadania wykonywane są na różnych planetach, zmiana lokacji sprawia, że ​​rozgrywka jest bardziej nieprzewidywalna. Snajper zmierzy się z wieloma wyzwaniami, odkrywaniem nowych światów z niebezpiecznymi przygodami oraz starciami z mechanicznymi przeciwnikami. Antagoniści poruszają się pojedynczo, nie spodziewaj się grupowego ataku, chociaż istnieje ryzyko, że zostaniesz otoczony. Deweloper oferuje trzy poziomy trudności gry z dostosowaniem aktywności atakujących. Możesz zacząć od słabego scenariusza, przyzwyczaić się do warunków i sterowania, a później przejść do ekstremalnych misji.

Charakterystyczne cechy gry Rescue Robots Sniper Survival:

  • zniszczenie okrutnych robotów w różnych światach;
  • dostosowanie do przestrzeni blokowej;
  • odblokowywanie modeli amunicji i broni wojskowej;
  • zbieranie ulepszeń i bonusów na kartach;
  • kontrola własnego zdrowia.

Strzelanka pierwszoosobowa zaskakuje blokową grafiką o bogatej kolorystyce. W kolorowym i niezwykłym wszechświecie trzeba być ostrożnym, choć nie ma czasu na analizę sytuacji. Musisz dostosować się do wyświetlania map lokalizacji, z czasem poruszanie się po terytorium stanie się łatwiejsze. Wysoka dynamika wydarzeń i ryzyko pojawienia się wroga z każdego miejsca mobilizują użytkownika do maksimum. Szeroki arsenał broni pozwala na budowanie indywidualnej taktyki radzenia sobie z przeciwstawnymi mechanizmami. Weź udział w potyczkach i walcz o ocalenie planet z małych kostek!


Reklama

Pobierz Rescue Robots Sniper Survival 1.170

Nowości w tej wersji
Daily Missions
Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 1.170 (170)
Data umieszczenia 2022-02-04 19:09
rozmiar 177.2 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

AD_ID

AD_ID

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/01 10:52
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |