Skateboard Party 3
0 (0)

Opis:

Game Skateboard Party 3  - projekt sportowy, który będzie polegał na ściganiu się na deskorolce i wykonywaniu trików zgodnie z zaleceniami słynnego sportowca.

Seria opowieści o deskorolce trwa. W nowym scenariuszu postać jeździ po fajnych lokacjach, deweloper stworzył 8 terenów do uprawiania sportu. Proponowane strefy są idealne do zdobywania i doskonalenia umiejętności. Użytkownik może uczestniczyć w kampanii, wykonywać poziomy z określonymi zadaniami, zdobywać doświadczenie i zdobywać więcej punktów dzięki wyraźnemu rozwojowi zawodowemu. Po drodze odblokowywane są przydatne przedmioty, poszerza się wachlarz dostępnych terenów narciarskich. Ubrania, buty, dodatki, deski, koła i inne elementy wyposażenia znanych marek pomagają podkreślić styl i pokazać wyjątkowość.

Tryb Free pozwala na jazdę bez ograniczeń czasowych, format nadaje się do swobodnej jazdy lub nauki ekscytujących trików. Spośród 16 sportowców wybrano tego, z którym wygodniej będzie wchodzić w interakcje. W sumie oferowanych jest ponad 40 niebezpiecznych manewrów, a liczba możliwych kombinacji wykracza poza skalę. Znajdź indywidualny styl jazdy, aby zorganizować zawody z prawdziwymi zawodnikami, zademonstrować elegancję nabytych umiejętności. Dozwolone jest również podłączanie znajomych do rozgrywki i wychodzenie na tory z nieznanymi użytkownikami.

Charakterystyczne cechy gry Skateboard Party 3:

  • jazda na deskorolce, doskonalenie umiejętności;
  • 16 obiecujących postaci;
  • szeroki wybór sprzętu;
  • ponad 40 spektakularnych sztuczek;
  • multiplayer, kariera, jazda na łyżwach bez ograniczeń.

Projekt cieszy się wysokiej jakości grafiką i elastycznymi ustawieniami sterowania. Popraw swoje umiejętności w Muzeum Naturalnym, Venice Beach, San Francisco, a nawet na średniowiecznym placu. Wybrane ścieżki dźwiękowe pomogą uchwycić rytm nastroju. Jeśli chcesz, możesz wypróbować kursy online zawierające szczegółowe instrukcje. Niezliczone kombinacje sztuczek i wykonywanie kombosów dają możliwość uzyskania solidnego dochodu. Punkty i przedmioty można również kupić za prawdziwe pieniądze w aplikacji. Pracowitość pomaga osiągnąć wspaniałe wyniki bez inwestycji finansowych. Miłej jazdy na deskorolce!


Reklama

Pobierz Skateboard Party 3 1.8.1.RC-GP-Lite(55)

Nowości w tej wersji
Thanks for updating to the latest version of Skateboard Party 3! We appreciate your continued support.

Included in this update:
* Google Play Pass support
* Performance optimizations

Questions or feedback? Drop us a line at support@maplemedia.io
informacje ogólne
wersja 1.8.1.RC-GP-Lite(55) (55)
Data umieszczenia 2021-12-06 02:12
rozmiar 47.92 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/01 12:56
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |