Shapik: The Moon Quest
5 (4)

Shapik: The Moon Quest

Opis:

Gra Shapik: The Moon Quest to misja i przygoda w jednym, ponieważ zostanie pokazana historia, która ma dość typową koncepcję, a mianowicie format głównego bohatera, który znalazł się w zupełnie nieznanym środowisku, ale nie zgubił się i postanowił stać się częścią tego świata. próbując mu pomóc.

Gra została przygotowana przez niezależnego dewelopera z Ukrainy, który nazywa siebie Paulem Podberezko i warto też zaznaczyć, że nie jest to jego pierwszy projekt. Wcześniej wydał już grę Shapik: quest, który, nawiasem mówiąc, spisał się całkiem dobrze i był w stanie zebrać ponad 500 tysięcy pobrań, co jest uważane za dobry wynik dla projektów niezależnych.

Nawiasem mówiąc, nowość prezentowana jest w dwóch dostępnych wersjach - wersji demonstracyjnej, która może jedynie zaznajomić Cię z tym, co się dzieje, ale nie pozwoli Ci się nią w pełni cieszyć, oraz pełną wersję gry, która w przeciwieństwie do „okrojonej” wersji będzie kosztować dwa dolary. Jednak zarówno tam, jak i tam, nie ma reklam ani żadnych dodatkowych zakupów.


Co do fabuły gry - jest, nie można się z tym kłócić, kolejne pytanie - nie ma dialogów. To ciekawa funkcja gry, która zachęca graczy do zrozumienia wszystkiego, co dzieje się wyłącznie poprzez animację i małe animowane wstawki. Nawiasem mówiąc, wszystkie lokacje i animacje tworzone są ręcznie, co dodaje grze wagi, pozycjonując ją jako dzieło sztuki współczesnej. Niemniej jednak od samego początku można zrozumieć, że wojna nuklearna najprawdopodobniej wydarzyła się na rodzimej planecie, a ludzkość przeniosła się na księżyc lub inną planetę, zamrażając część populacji, w którą również wpadł twój bohater.


Cechy gry Shapik: The Moon Quest na Androida:

  • Wspaniała historia do opowiedzenia bez słów;
  • Piękna grafika i animacja, wszystkie wykonane ręcznie;
  • Wersja próbna nie zawiera reklam i jest dostępna za darmo;
  • Doskonały akompaniament muzyczny.

Wady gry:

  • Gra jest słabo dostosowana do małych ekranów;
  • Pełna wersja będzie kosztować 2 USD.

Podsumowując: gra Shapik: The Moon Quest jest jednym z tych questów, które należy opłacić, ponieważ zainwestowali nie tylko czas i zasoby, ale także duszę, ponieważ takie projekty nie mogą istnieć w czysto komercyjnym środowisku.


Reklama

Pobierz Shapik: The Moon Quest 1.096.064

Nowości w tej wersji
The adventure begins
informacje ogólne
wersja 1.096.064 (1096064)
Data umieszczenia 2021-01-01 10:50
rozmiar 91.06 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.95★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/02 12:48
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |