DeLight: The Journey Home
0 (0)

DeLight: The Journey Home

Opis:

Projekt DeLight: The Journey Home został zaprezentowany w 2019 roku, otrzymując kilka nagród, przede wszystkim za fabułę i opracowanie świata, w którym będą się rozwijać wszystkie wydarzenia. Niemniej jednak do powszechnego dostępu trafił dopiero pod koniec listopada ubiegłego roku i od razu pojawił się zarówno na pecetach w Steam, jak i na platformy mobilne. Potem pojawiło się kilka kolejnych nagród. Ale my, jak zwykle, rozważymy wszystko z naszej własnej, określonej perspektywy.

A przygotowaliśmy projekt w studiu WEXPLORE GAMES CO., LIMTED, z powodu którego są tylko dwie gry na androida, a co najdziwniejsze, nie cieszą się zbyt dużą popularnością, co nas zaniepokoiło wbrew obecnym różnym nagrodom.


Zaczniemy jednak od fabuły, która naprawdę zasługuje na uwagę. Nawiasem mówiąc, historia jest ponura, smutna i generalnie wielu osobom może się to nie podobać. Niemniej jednak. Fabuła potoczy się wokół życia małej dziewczynki, która znalazła się w epicentrum działań wojennych, straciła dziadka, oślepła, ale znalazła psa przewodnika i wyruszyła na poszukiwanie swoich rodziców. Dodatkiem do tak niezwykłej fabuły będzie fakt, że gra nie jest liniowa. Każda decyzja wpływa na losy postaci, więc pomyśl sam, zdecyduj sam, jak mówią, ale okazja jest fajna.

Projekt wizualny, delikatnie mówiąc, żaden. Nie jest obrzydliwe, ale wyraźnie nie pachnie nowocześnie. Nie będziemy się więc na tym skupiać, powiedzmy tylko, że pod koniec 2020 roku, a tym bardziej w 2021 roku chcielibyśmy uzyskać więcej opracowań ze świata zewnętrznego.

Przejdźmy teraz do rzeczy, które najprawdopodobniej uniemożliwiły grę popularność. Warto zacząć od lokalizacji, która ogranicza się do języka angielskiego i chińskiego. Nie jest to takie istotne, ale ogranicza się wielkość widowni. Druga kwestia jest taka, że ​​tylko pierwszy rozdział jest darmowy, wtedy trzeba kupić każdy z nich lub od razu zakupić cały pakiet, co nadal jest ważne dla platformy mobilnej, ale dla PC zrobili podobnie, co jest niedopuszczalne. Wreszcie głównym problemem jest to, że gra ma tak wiele błędów, że dosłownie każdy je napotyka. Ktoś od razu, ktoś w trakcie przemijania. Istnieje oczywiście założenie, że pierwsze projekcje gry miały miejsce jeszcze przed rozpoczęciem pandemii, co mogło znacznie przesunąć premierę, niemniej jednak nie jest jasne, dlaczego gra została zaprezentowana graczom bez naprawiania istniejących problemów.


Cechy gry DeLight: The Journey Home na Androida:

  • Niezwykła fabuła pozwoli graczom doświadczyć świata niewidomych;
  • Puzzle przygodowe przeplatają się z niezwykłą fabułą;
  • Wybór każdego gracza wpływa na wynik gry;
  • Bez reklam.

Wady gry:

  • Pełna wersja, a raczej każdy rozdział po pierwszym będzie płatny;
  • W tej chwili w grze jest wiele błędów i niedociągnięć.

Konkluzja: szczerze wierzymy, że w płatnych projektach nie powinno być błędów. Tak więc, jeśli chodzi o grę DeLight: The Journey Home, w tej chwili możemy zalecić zapoznanie się tylko z wersją, którą można pobrać za darmo. A projekt powinieneś kupować tylko wtedy, gdy programiści się skupią i naprawią wszystkie problemy.


Reklama

Pobierz DeLight: The Journey Home 46

Nowości w tej wersji
++Developer's Note++
We would like to thank all the players who tried out DeLight. We have received a lot of feedbacks from all of you. We hear you.

In this v0.45 update, fixed including:
-Fixed IAP cant purchased issue.
-Virtual analog missing for some devices.
-Fixed achievement issue.
-Minor performance improve.

More updates will coming including new chapter, graphic setting and performance optimization.
informacje ogólne
wersja 46 (46)
Data umieszczenia 2022-04-17 03:57
rozmiar 36.98 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/03 13:46
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |