ZOMBIE Beyond Terror
0 (0)

Opis:

Gra ZOMBIE of Beyond Terror  - to ekscytująca strzelanka, w której możesz zabijać hordy potworów i zombie, wykonywać różne misje, aby zarobić pieniądze na ulepszenia.

Nieudane badania naukowe doprowadziły do ​​twardych mutacji u zwykłych ludzi. W tajnej bazie wojskowej nastąpiła przerwa w ciągłości czasoprzestrzennej. Stworzenia zombie i agresywne potwory zainscenizowały prawdziwą apokalipsę. Użytkownik steruje elitarnym oficerem sił specjalnych, który jest gotowy samodzielnie wyruszyć na wojenną ścieżkę przeciwko złym duchom. Najlepszy strzelec postanawia wykonać najniebezpieczniejsze zadanie. Boi się, ale odmowa może doprowadzić do śmierci całej planety. Musimy powstrzymać te stworzenia, zanim rozprzestrzenią się na kontynentach.

Rozgrywka podzielona jest na poziomy, w których bohater będzie strzelał z nadciągających bezpośrednio na niego fal przeciwników. Przerwy między falami wystarczą, aby przeładować działo, ale bez czasu na odpoczynek. Zaleca się niszczenie wrogów z daleka, aby uniknąć kolizji. Po kilku hordach wrogów, gracz spotka się z bossem, który chce pomścić zniszczonych mutantów. Oprócz głównego zadania żołnierz otrzymuje dodatkowe zadania, jakość ich wykonania wpływa na poziom zarobków. Otrzymane pieniądze przeznaczamy na ulepszanie, ulepszanie broni oraz zakup nowej broni palnej o zwiększonej wydajności. Apteczki, granaty i inne elementy będą również potrzebne w przyszłych bitwach.

Charakterystyczne cechy gry ZOMBIE Beyond Terror:

  • strzelanie obronne do żywych trupów;
  • ponad 15 rodzajów broni;
  • trudna konfrontacja z bossami;
  • fajne misje bojowe;
  • apteczki i inne bonusy.

Strzelanka akcji zachwyca wysokiej jakości trójwymiarową grafiką, rozbudowaną animacją i dobrymi efektami specjalnymi. Duży arsenał środków do obrony i ataku pozwala wyposażyć podopiecznego w najlepsze narzędzia. Przyzwoite zarobki pozwalają na częste napompowanie bohatera, przygotowanie go w odpowiednim czasie na wzmocnione ataki przeciwników. Ścieżka dźwiękowa nie eskaluje zbytnio sytuacji, ale podkreśla niebezpieczeństwo, jakie może zaistnieć dla jedynego ocalałego w okolicy. Każdy potwór chce ucztować na świeżym mięsie. Strzelaj dokładnie, aby przetrwać wśród zombie!


Reklama

Pobierz ZOMBIE Beyond Terror 1.9.1

Nowości w tej wersji
Bats no longer fly sideways! Your favorite zombie game is even bloodier!

In the update, we:
- fixed minor and major bugs
- improved gameplay

Go and shoot some undead!
informacje ogólne
wersja 1.9.1 (740020000)
Data umieszczenia 2021-04-30 21:47
rozmiar 68.43 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje T-Bull na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/04 12:37
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |