Opis:

Gra Idle World! To dość klasyczny clicker dla twojego androida, w którym w przeciwieństwie do ostatnio prezentowanego, nie musisz niszczyć, ale tworzyć Ziemię, organizując ląd, wodę i wszystko inne, co jest potrzebne do jej zwykłego pojawienia się na niej.

Grę przygotowaliśmy w studiu HOMA GAMES, które ma na swoim koncie całkiem sporo popularnych projektów, z których większość bez problemu zebrała ponad milion pobrań, co nie jest nawet zbliżone do ponad pięciu milionów, jakie posiada nasz „nowy produkt”. Ale jest jeszcze bardziej popularny projekt o nazwie Border Patrol, któremu udało się zebrać wszystkie 10 milionów! Ale więcej o tym innym razem, dzisiaj wrócimy do stworzenia Ziemi.


Rozgrywka w projekcie otrzymała orientację pionową, co jest w tym przypadku dość wygodne, gdyż sama planeta, z którą pracujesz, zajmuje tylko połowę miejsca w grze, reszta to niezbędne menu i panele, w których wybierasz elementy, w które możesz wyposażyć planetę. Logika jest prosta - pewne pierwiastki wymagają oczywiście energii, którą generuje planeta, te najprostsze, jak ziemia czy woda, potrzebują jej najmniej ze wszystkich i np. Znacznie więcej do kolonizacji. Zaczynając więc od drobiazgów można szybko przejść do ciekawszych elementów, ale nadal potrzeba trochę cierpliwości, tworzenie planety to wciąż proces;)

Nie zapominaj, że wszystkie elementy są połączone, więc musisz wziąć pod uwagę, że bez roślin nie będzie zwierząt, bez wody nie będzie roślin i tak dalej, ale gra zawsze podpowie niezbędną sekwencję. W przeciwnym razie Twoja wyobraźnia nie będzie już niczym ograniczona.


Cechy gry Idle World! na Androidzie:

  • Stwórz własną, niepowtarzalną planetę, wystarczy fantazja;
  • Im wyższy poziom - tym więcej energii, wszystko będzie, ale nie od razu;
  • Ziemia, woda, rośliny, zwierzęta, kolonizacja - wszystko w Twoich rękach;
  • Kilka poziomów, które nadal musisz odblokować;
  • Ładna grafika, proste sterowanie i płynna animacja.

Wady gry:

  • Są zakupy, ale możesz się bez nich obejść;
  • Ale reklam nie można się pozbyć, zresztą w tej chwili jest ich niesamowicie dużo, co zauważają wszyscy gracze i co jest głównym problemem projektu.

Konkluzja: projekt Idle World! naprawdę fajne i interesujące, ale jedno proste wyszukiwanie w postaci ogromnej liczby reklam naprawdę psuje całe doświadczenie. Nie ma co liczyć na to, że się zmniejszy, ale jeśli ten fakt Cię nie powstrzyma, koniecznie wypróbuj tę grę.


Reklama

Pobierz Idle World! 4.6.1

Nowości w tej wersji
Hi Idle World lovers, thank you so much for being so engaged in this mission of building the world!

This new version will include:
- Bug fixes

Enjoy the experience, see you soon,

Homa & Funcell teams
informacje ogólne
wersja 4.6.1 (62)
Data umieszczenia 2021-08-21 14:17
rozmiar 80.58 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje HOMA GAMES na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/05 10:33
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |