Opis:

Game Care Bear  - zbiór uroczych łamigłówek, które ponownie zjednoczy niedźwiedzie, aby pomóc im szukać przyjaciół, rysować szablony, wykonywać inne proste zadania.

Użytkownik otrzymuje ogromną liczbę misji, aby uszczęśliwić zwierzęta końsko-szpotawe. Jeśli konieczne jest zorganizowanie spotkania, postacie początkowo przechodzą po różnych sekcjach obszaru gry i czekają na zdjęcie okiennic. Każda przegroda utrudnia zbliżenie się lub uwolnienie jakiegoś obiektu, który jest niezbędny do poruszania się we właściwym kierunku. Pierwsze poziomy wydają się proste, pociągnięcie jednej lub dwóch przeszkód całkowicie rozwiązuje problem. Później na miejscu pojawia się złoczyńca, którego należy wyrzucić, zanim skrzywdzi dobroduszne niedźwiedzie. Pojawiają się inne niuanse, musisz wcześniej przemyśleć sekwencję ruchów, aby przypadkowo nie stworzyć pułapek na postacie.

Dodatkowe mini-gry można wykorzystać na inne sposoby. Po obrysie rysuje się, powstałe wielobarwne obrazy śmiesznie wyglądają na białych brzuchach szczęśliwych niedźwiedzi. Czasami młode chodzą po określonej trajektorii na stole do pisania, zbierają gwiazdki, zwiększają ich liczbę i pomagają pojawić się interesujący rysunek. Samotny bohater regularnie szuka tajemniczego i aktywnego przyjaciela, próbując zlokalizować go za pomocą latarki. Ukończona misja przynosi cenne kryształy do ​​zwykłej skarbonki końsko-szpotawej.

Charakterystyczne cechy gry Care Bear:

  • usuwanie barier utrudniających spotkanie z niedźwiedziami;
  • wydalenie złoczyńcy, przeszkadzając w szybkim spotkaniu;
  • zbieranie gwiazd, gromadzenie kryształów;
  • zbieranie troskliwych bohaterów;
  • częsta zmiana formatu rozgrywki.

Oprawa graficzna w stonowanych kolorach sprawia, że ​​projekt jest jeszcze przyjemniejszy, szczególnie przypadnie do gustu młodszym odbiorcom. Melodie w tle dobrze uzupełniają tworzoną atmosferę. Oprócz kryształów możesz zbierać bohaterów i podnosić dla nich fajne czapki. Trudno jest zgromadzić dużo biżuterii, ale można dokonać zakupu za prawdziwe pieniądze. Obecność zakupów w aplikacji pogarsza nastrój, ale nawet bez nich gwarantowana jest fajna rozrywka. Pomóż wszystkim się spotkać, wyciągnij każdą przeszkodę bez krzywdzenia zwierząt!


Reklama

Pobierz Care Bear 0.4.5

Nowości w tej wersji
- Bug fixes and performance improvement
informacje ogólne
wersja 0.4.5 (73)
Data umieszczenia 2021-04-30 18:18
rozmiar 88.62 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Wszystkie aplikacje Gamejam na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/06 12:23
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |