Opis:

Playing Impostor Academy  - to fajna gra logiczna, w której musisz połączyć zdrajców w statku kosmicznym, śledzić ewolucję postaci i obliczyć głównego wroga.

Użytkownik staje się dowódcą nieznanego statku kosmicznego. Nie ma czasu ani okazji, aby spojrzeć na samolot lub otoczenie na zewnątrz. Odkryto problem z załogą: udali się tam oszuści. Chęć znalezienia lidera jest poza skalą. Aby to zrobić, musisz zbudować ewolucyjny łańcuch postaci, zobaczyć, jak złoczyńcy zmieniają się z niższej rangi na starszą. W sumie będzie ponad półtora setki osobników o różnych formach. Miniaturowe stworzenia o tym samym kształcie zachwycają zabawnymi kostiumami i wachlarzem ról. Znajdziesz tu każdego, od rycerzy i samurajów po tygrysy, króliki i dynie.

Kafelki z postaciami zdrajców umieszczono na ciemnym tle. Najpierw wyświetlanych jest kilka osobowości z pierwszego etapu ewolucji, jeśli połączysz dwa z nich, otrzymasz jednego pirata. Korzystając z odpowiedniego algorytmu, możesz łączyć piratów, aby otworzyć kogoś obok. Od czasu do czasu na wolnych kafelkach pojawiają się inni astronauci lub ktoś bardziej autorytatywny. Każde stowarzyszenie przynosi monety do skarbonki; zaleca się korzystanie z ulepszeń podczas gromadzenia funduszy. Na samym dole ekranu znajdują się trzy ulepszenia, wpływające na zysk, tempo procesu, poziom samych postaci.

Charakterystyczne cechy gry Impostor Academy:

  • łączenie identycznych zdrajców w celu pozyskania nowych osób;
  • ponad 150 rodzajów oszustów;
  • elfy, lekarze, czarownice, inne śmieszne obrazy;
  • aktywne zarobki cennych monet;
  • ulepszenia bohaterów, szybkość działania, poziom dochodów.

Deweloper oferuje trenowanie logiki i stopniowe odkrywanie ewolucji bohaterów. Początkowo widocznych jest wiele wolnych kafelków, niektóre z nich są zablokowane. Konieczny jest postęp, aby były dostępne. Bardzo krótkie bitwy z przyjemnymi nagrodami pomogą odwrócić uwagę od głównego zadania. Przejrzysta kontrola i ładna wizualizacja oraz oryginalny pomysł na projekt pozwolą na długi czas zaangażować graczy. Ciągły rozwój motywuje do działania, do osiągnięcia głównego celu. Odkryj twarz starszego zdrajcy, ustal, kto jest winny chaosu na statku kosmicznym!


Reklama

Pobierz 1.25

Nowości w tej wersji
The game is translated to your favorite language.
Have a fun playing!
informacje ogólne
wersja 1.25 (25)
Data umieszczenia 2021-05-08 01:29
rozmiar 61.54 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/06 10:27
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |