Date A Live: Spirit Pledge
0 (0)

Date A Live: Spirit Pledge

Opis:

Playing a Date A Live: Spirit Pledge  - to anime Roleviki, w którym walczysz z siłami ciemności i organizujesz romantyczną miłość z dobrymi duchami.

Użytkownik kontroluje uroczego ducha i kontroluje poczynania podczas walki o oddział z licznymi wrogami. W ograniczonym czasie musisz pokonać wszystkich przeciwników, którzy pojawią się pojedynczo iw grupach. Standardowe algorytmy sterowania pozwalają szybko dostosować się do rozgrywki, zacząć aktywnie niszczyć przeciwników i zdobywać więcej doświadczenia. W dynamicznych bitwach będzie miejsce na linie postaci, możesz śledzić nastrój każdej strony. Oprócz ulepszania sił musisz pompować anioła, który stał się bronią. Wojownikowi będzie dostępnych kilka aniołów do wyboru, ulepszone parametry można określić ręcznie, zgodnie ze stylem walki.

Nieustanne bitwy nie przeszkadzają bohaterom w myśleniu wysoko, flirtowaniu i budowaniu relacji. Wzajemna sympatia wywołuje burzę uczuć. Zwrócenie uwagi na określony obiekt może odblokować fajne kostiumy. Szczere stroje wyglądają bardzo efektownie na postaciach z anime; po dopasowaniu chcę otworzyć miejsca na organizację uroczych randek. Ponadto gracz będzie mógł osiągnąć ujawnienie nowych odcinków, przejść dalej przez fabułę. Pozwól wyłonić się romantycznej krawędzi wojowniczej osobowości.

Charakterystyczne cechy gry Date A Live: Spirit Pledge:

  • ekscytujące bitwy z wrogimi stworzeniami;
  • flirtowanie i budowanie silnych relacji z gadżetami;
  • odblokowywanie strojów i lokalizacji na randki;
  • pompowanie cech ducha;
  • użycie aniołów jako magicznej broni.

Projekt łączy w sobie opcje gry akcji i symulatora randek i wyświetla wydarzenia z kilku sezonów anime, a także odpowiedni film. Deweloper pozwala sobie na drobne odstępstwa od fabuły, ale nie wpływa to na podstawowy scenariusz. W rozgrywce wydarzenia są podzielone na kategorie, podzielone na etapy. Historia rozwija się stopniowo, dlatego chcę dokładniej zagłębić się w niuanse fabuły. Świetna grafika i efekty specjalne zapewniają fajne efekty wizualne. Walcz desperacko z wrogami i ciesz się żywą randką ze swoim uwielbianym przedmiotem!


Reklama

Pobierz Date A Live: Spirit Pledge 1.19

Nowości w tej wersji
fix some bugs
informacje ogólne
wersja 1.19 (48)
Data umieszczenia 2021-08-02 21:40
rozmiar 96.55 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/07 10:43
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |