Heroes War: Counterattack
0 (0)

Heroes War: Counterattack

Opis:

Game Heroes War: Counterattack  - to krok po kroku Roleviki, który przygotuje drużynę do wojny z zainfekowanymi mutantami wirusa, uniemożliwiającymi zdobycie planety.

Po apokalipsie wciąż istniały szanse na uratowanie planety. Masy wrogów na ulicach nie przestraszyły użytkownika, postanowił uformować oddział wojowników gotowych do konfrontacji z szalonymi antagonistami. Do dyspozycji są postacie o niezwykłych talentach, które można regularnie pompować. Oprócz ulepszeń dowódca wpływa na kierunek ataków, użycie unikalnych sił oraz użycie głównego narzędzia - umiejętności szału. Różne typy potworów mają własne zestawy umiejętności, jeśli przestudiujesz mocne i słabe strony przeciwników, prawdopodobieństwo zbudowania zwycięskiej strategii będzie znacznie większe.

Na ciemnym polu bitwy gracz wybiera pozycję dla każdego totemu, ustala niezbędne kombinacje i informuje o swojej gotowości do walki. Bohaterowie znoszą ataki wroga i biorą odwet, znacznie osłabiając przedstawicieli przeciwnego obozu. Kilka fal antagonistów musi zostać zniszczonych przed kolejnymi ulepszeniami. Fani wspólnej rozgrywki ze znajomymi mogą założyć gildię lub dołączyć do nieznajomego, aby walczyć razem ze szczególnie niebezpiecznymi stworzeniami. Możesz także wypełniać misje lub brać udział w specjalnych bitwach o trofea.

Charakterystyczne cechy gry Heroes War: Counterattack:

  • walka z potworami pędzącymi wszędzie;
  • stworzenie drużyny odważnych wojowników;
  • kontrola ruchów, korekta kierunku ataków;
  • ulepszenie fajnych umiejętności totemów;
  • interakcje z przyjaciółmi, tworzenie gildii.

Kolorowa grafika i niezwykłe postacie dodają fabule odrobinę fantazji. Częste używanie magii i innych dodatkowych mocy daje poczucie uczestniczenia w czymś poza tym. Liderzy nie tylko podejmują decyzje dotyczące strategii, ale także wpływają na taktykę, ułatwiając zarządzanie bitwami. Wachlarz dostępnych ulepszeń jest bardzo szeroki, można stworzyć niesamowicie silny oddział, a także pozyskać wsparcie wojowników z innych armii. W apokaliptycznej scenerii musisz powstrzymać mutantów i udowodnić, że obrońcy terytoriów są niezwykle poważni. Żaden potwór nie powinien przeżyć!


Reklama

Pobierz Heroes War: Counterattack 1.13.0

Nowości w tej wersji
TURN THE TIDE OF BATTLE WITH COUNTERATTACKS

- New Mercenary and Skill Card
- New Skins
- Fix game bugs

Got feedback? Leave a review or visit http://customer-m.withhive.com/ask and drop us a line!
informacje ogólne
wersja 1.13.0 (89)
Data umieszczenia 2021-04-30 18:14
rozmiar 73.46 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

READ_PHONE_NUMBERS

READ_PHONE_NUMBERS

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Wszystkie aplikacje Com2uS na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/07 12:46
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |