Disney Frozen Adventures
0 (0)

Disney Frozen Adventures

Opis:

Zabawa w Disney Adventures by Frozen  - zima to układanka „trzy w rzędzie”, w której można wykonywać zadania i dekorować różne obszary królestwa popularnego filmu komputerowego.

Użytkownik występuje w roli projektanta, ozdabia zamek wewnątrz i na zewnątrz. Będziesz potrzebował środków na realizację pomysłów, można je zdobyć rozwiązując zagadki. W płaszczyźnie podzielonej na kwadratowe komórki układane są wielokolorowe klejnoty, owoce, jagody i inne elementy. Identyczne cyfry należy przesuwać w jednej linii. Jeśli uda ci się zebrać trzy lub więcej na jednej prostej, znikają i robią miejsce dla nowych figurek. Przy ograniczonej liczbie ruchów musisz zebrać określone elementy wyświetlane na pasku bocznym. Różnorodne boostery pomogą Ci szybciej osiągnąć rezultaty.

Każdy rozwiązany problem przynosi do skarbonki płatki śniegu i monety. Użytkownik ma możliwość udekorowania czegoś konkretnego. Do wyboru jest kilka opcji dekoracji, musisz zdecydować się na najbardziej odpowiednią ofertę. Możesz śledzić dialogi głównych bohaterów filmu, poznać ich opinie, wziąć pod uwagę życzenia. Dopuszcza się także przygody poza zamkiem. Gdy konieczne jest znaczne uzupełnienie zapasów środków, warto zgodzić się na krótką wycieczkę, podołać misji i otrzymać nagrody.

Charakterystyczne cechy gry Disney Frozen Adventures:

  • zadania z dodaniem trzech lub więcej elementów z rzędu;
  • poznawanie znanych postaci z królestwa Arendelle;
  • dekoracje wewnętrzne i zewnętrzne, swoboda rozwiązań projektowych;
  • eksploracja baśniowego świata;
  • udział w wydarzeniach, otrzymywanie cennych nagród.

Olaf, Anna i Elsa zapraszają do zanurzenia się w magicznej atmosferze opartej na słynnym filmie animowanym. Zachowana została stylistyka szaty graficznej, obecne są również bajeczne nuty. Wraz ze swoimi ulubionymi bohaterami możesz odkrywać królestwo, dostrzegać znane szczegóły, dokonywać nowych odkryć. Zagadki wymagają uwagi i cierpliwości, z każdym poziomem pojawia się więcej trudności, rezultatu nie można uzyskać od razu. Trenuj logiczne myślenie, ciesz się rolą projektanta i ciesz się przygodą!


Reklama

Pobierz Disney Frozen Adventures 22.2.0

Nowości w tej wersji
Hey Frozen Adventurers!

We've got all-new updates to Arendelle in Disney Frozen Adventures - check it out!

NEW JOURNEY EVENT!
A pack of reindeers has gone astray during the overnight snowstorm. Help Kristoff, Anna and Olaf bring them back to safety!

NEW COLLECTIBLES EVENT!
Help Kristoff find the missing Music Sheet pages so that he can play a lovely tune for Anna! (Exclusive decoration!)

NEW LEVELS!
Challenge yourself with 150 new levels!
informacje ogólne
wersja 22.2.0 (39170)
Data umieszczenia 2022-02-06 08:16
rozmiar 176.88 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/08 10:25
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |