Opis:

Gra Mr Autofire  - to platformowa strzelanka, w której musisz bombardować obcych, unikać kontrataków, zdobywać doświadczenie i ulepszać taktykę walki.

Podopieczny użytkownika znajduje się w dwuwymiarowym świecie z ogromną liczbą potworów. Biegają, skaczą, latają, poruszają się po różnych trajektoriach i próbują zniszczyć strzelca. Będziesz musiał ciągle się przemieszczać, szukać bezpiecznych pozycji. Deweloper zlitował się nad postacią i dokonał automatycznego strzelania. Gracz znajdujący się w wirze wydarzeń musi w każdej chwili znaleźć optymalne punkty. Przeciwnicy zaskakują różnorodnością form i metod kontrataku. Najtrudniej jest sobie poradzić z bossami, są ogromni i dość silni. Ale sumienny wojownik pokona nawet gigantyczne stworzenie o stopniowo malejącej rezerwie energii.

Rozgrywka podzielona jest na światy podzielone na pokoje. Jeśli udało ci się oczyścić całą lokację to warto zebrać monety nagrody za zabitych i przejść przez specjalny portal na kolejny poziom. Pomiędzy poziomami możesz uzyskać poprawę, wybierz jeden z trzech oferowanych. Może to być skupienie się na konkretnym wrogu, wzmocnienie funkcji obronnych, zwiększenie obrażeń i inne przydatne opcje. Jeśli misja zakończy się niepowodzeniem, a strzelec zginął, to za zebrane wcześniej pieniądze warto kupić broń i rozpocząć historię od nowa. Zdobyte doświadczenie pomoże Ci przetrwać dłużej.

Charakterystyczne cechy gry Mr Autofire:

  • eksterminacja masy obcych stworzeń;
  • zakup potężnej fantastycznej broni;
  • regularny wybór losowych ulepszeń;
  • gromadzenie monet i doświadczenia;
  • ograniczona podaż zdrowia.

W projekcie przedstawiono kilku głównych bohaterów, możesz wybrać najbardziej odpowiedni nastrój. Gracz obserwuje z boku dynamiczne wydarzenia w dwuwymiarowej przestrzeni. Platformy na różnych wysokościach pozwalają antagonistom atakować z kilku punktów, trzeba być zwinnym i działać jak najszybciej. Zdrowie podopiecznego nie jest nieskończone, prędzej czy później straci całą siłę. Głównym zadaniem jest zminimalizowanie obrażeń i obrażeń postaci, a także umiejętne wykorzystanie wiedzy zdobytej ostatnim razem. Spraw, by potwory bały się twojego wojownika!


Reklama

Pobierz Mr Autofire 1.13.1

Nowości w tej wersji
Thanks for playing Mr Autofire! What's new:
- New world 11: Prison Planet
- New Metal Hero available soon: S.I.M.O!
- Reworked Shop
- Reworked Banner
- Reworked Rate Us
informacje ogólne
wersja 1.13.1 (8682056)
Data umieszczenia 2022-04-16 22:31
rozmiar 162.83 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/08 13:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |