Opis:

Gra Mr Autofire  - to platformowa strzelanka, w której musisz bombardować obcych, unikać kontrataków, zdobywać doświadczenie i ulepszać taktykę walki.

Podopieczny użytkownika znajduje się w dwuwymiarowym świecie z ogromną liczbą potworów. Biegają, skaczą, latają, poruszają się po różnych trajektoriach i próbują zniszczyć strzelca. Będziesz musiał ciągle się przemieszczać, szukać bezpiecznych pozycji. Deweloper zlitował się nad postacią i dokonał automatycznego strzelania. Gracz znajdujący się w wirze wydarzeń musi w każdej chwili znaleźć optymalne punkty. Przeciwnicy zaskakują różnorodnością form i metod kontrataku. Najtrudniej jest sobie poradzić z bossami, są ogromni i dość silni. Ale sumienny wojownik pokona nawet gigantyczne stworzenie o stopniowo malejącej rezerwie energii.

Rozgrywka podzielona jest na światy podzielone na pokoje. Jeśli udało ci się oczyścić całą lokację to warto zebrać monety nagrody za zabitych i przejść przez specjalny portal na kolejny poziom. Pomiędzy poziomami możesz uzyskać poprawę, wybierz jeden z trzech oferowanych. Może to być skupienie się na konkretnym wrogu, wzmocnienie funkcji obronnych, zwiększenie obrażeń i inne przydatne opcje. Jeśli misja zakończy się niepowodzeniem, a strzelec zginął, to za zebrane wcześniej pieniądze warto kupić broń i rozpocząć historię od nowa. Zdobyte doświadczenie pomoże Ci przetrwać dłużej.

Charakterystyczne cechy gry Mr Autofire:

  • eksterminacja masy obcych stworzeń;
  • zakup potężnej fantastycznej broni;
  • regularny wybór losowych ulepszeń;
  • gromadzenie monet i doświadczenia;
  • ograniczona podaż zdrowia.

W projekcie przedstawiono kilku głównych bohaterów, możesz wybrać najbardziej odpowiedni nastrój. Gracz obserwuje z boku dynamiczne wydarzenia w dwuwymiarowej przestrzeni. Platformy na różnych wysokościach pozwalają antagonistom atakować z kilku punktów, trzeba być zwinnym i działać jak najszybciej. Zdrowie podopiecznego nie jest nieskończone, prędzej czy później straci całą siłę. Głównym zadaniem jest zminimalizowanie obrażeń i obrażeń postaci, a także umiejętne wykorzystanie wiedzy zdobytej ostatnim razem. Spraw, by potwory bały się twojego wojownika!


Reklama

Pobierz Mr Autofire 1.6.5

Nowości w tej wersji
Thanks for playing Mr Autofire! What's new:
- World 9: Pirate Ship!
- Battle Pass: Season 3, Ultimate Reward new Hero Arctor.
- New Elemental Castle: Poison
- Balance changes: Blaster and Auto Handgun buffed. Looper Gun greatly buffed. Weekend Boss Dungeon difficulties adjusted.
- Stay tuned for some nice Holiday surprises!
informacje ogólne
wersja 1.6.5 (4331443)
Data umieszczenia 2021-01-09 20:37
rozmiar 124.91 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/08 13:28
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |