Stranger Things: Puzzle Tales
0 (0)

Stranger Things: Puzzle Tales

Opis:

Gra Stranger Things: Puzzle Tales to gra logiczna dla twojego androida, która zaoferuje ci rozmontowanie gruzów kryształów w formacie „trzy w rzędzie” w scenerii i przy udziale bohaterów serii Stranger Things, a sądząc po opisie, wydarzenia będą miały wpływ na kilka sezonów naraz i nie będą ograniczone na jednego.

Grę przygotowaliśmy w studiu Next Games, które ma już doświadczenie w pracy nad popularnymi franczyzami. Na przykład mają dwa projekty w ramach serii The Walking Dead, z których jeden zebrał ponad 10 milionów pobrań, a drugi ponad 5. Wyniki są dobre, ale od razu warto zauważyć, że były to dalekie od zagadek, ale tutaj mamy takie ... Nawiasem mówiąc, warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden ciekawy fakt, to właśnie to studio pracuje nad powoli, ale pewnie wyginającymi się franczyzami, tracącymi na ocenach, co zdarzyło się spacerującym i jest obserwowane przy Stranger Things, ale tak przy okazji.


Jeśli myślisz rozsądnie, to właściwie pierwsze i jedyne pytanie - po co łamigłówka? Jest to tak typowe i nudne posunięcie, że można odnieść wrażenie, że twórcom powiedziano - róbcie, co chcecie, najważniejsze jest szybkie i tańsze. Oczywiście układanie puzzli i wbijanie w nią bohaterów nie stanowi problemu, zwłaszcza gdy studio wyraźnie otrzymało do nich prawa. Animowane obrazy głównych bohaterów okazały się dość podobne i atrakcyjne na swój sposób. Ale wracając do formatu.

Wszyscy przeszliśmy przez gry, w których trzeba układać proponowane elementy w rzędy, zdobywać punkty i wydawać je na przechodzenie przez „fabułę”. Najczęściej jest to adekwatne podejście, jeśli „fabuły” po prostu brakuje, ale tak nie jest. Co więcej, jeśli ktoś oglądał serial, to elementarne dla pierwszego sezonu jest to, że można zrozumieć, że jest to pełnoprawny horror, z przeszywającą muzyką i mrokiem, więc skąd bierze się ta łamigłówka?


Cechy gry Stranger Things: Puzzle Tales na Androida:

  • Zbierz zespół postaci z serii o tej samej nazwie;
  • Rozważ to, każdy ma swoje umiejętności;
  • W sumie jest dwóch tuzinów bohaterów;
  • Użyj rozumu i rozwiązuj zagadki;
  • Możesz połączyć siły z prawdziwymi przyjaciółmi w celu wspólnego przejścia;
  • W tej chwili gra jest wolna od reklam, co jest miłe.

Wady gry:

  • Wybór gatunku to hack, w przeciwnym razie to nie zadziała;
  • Są zakupy, co jest typowe.

Podsumowując: na podstawie doskonałej serii stworzyli przemijający projekt Stranger Things: Puzzle Tales, nic dziwnego, nic kryminalnego, ale dość wstyd, ponieważ seria jest kultowa i bardzo klimatyczna, a wszystko to wyciekło.


Reklama

Stranger Things: Puzzle Tales

Wszystkie aplikacje Next Games na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/09 10:39
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |