Opis:

Gra Zombario to platformówka dla Androida, w której twórcy zwięźle i sprawnie położyli typową grę akcji zombie, którą główny bohater musi przetrwać na własnej skórze. Zadaniem gracza jest wytrzymanie dynamiki tego, co się dzieje i poprowadzenie swojego podopiecznego przez wszystkie dostępne poziomy, których jest nawiasem mówiąc bardzo dużo.

Taką samą grę przygotowałem w studiu Mamboo Games, które oczywiście składa się z niezależnych twórców, dobrze znanych w wąskich kręgach i najwyraźniej w końcu wydało co najmniej coś wartościowego. Bo portfolio studia, choć wypełnione kilkoma projektami, na pewno nie sprawdzi się, by nazwać je oryginalnymi czy nawet popularnymi. Nowość również nie bije jeszcze rekordów z ponad 10 tysiącami pobrań, ale jest to tymczasowe, jestem pewien, że zostanie wstrząśnięte do pożądanego rezultatu.


Ale zastanówmy się, co jest takiego niezwykłego w tym, co się dzieje.

Jak już pisaliśmy, jest to platformówka, więc grafika jest prosta, wszystko jest płaskie, nie będziemy się na tym skupiać. Ważnym i bardziej interesującym punktem jest to, że poziomy są generowane losowo za każdym razem, więc jeśli umrzesz, możesz zacząć od nowa i nie spotkać nic znajomego. Na szczęście postępy twojej postaci nie są resetowane, więc za każdym razem będziesz trochę silniejszy. Do tego dochodzi niezły arsenał broni i spory wybór przeciwników, bo oprócz klasycznych zombie dodano też zmutowane zwierzęta i owady.

Warto też zwrócić uwagę na kontrowersyjny fakt, że twój bohater strzela automatycznie i siebie, wystarczy tylko sprawnie poruszać się po planszy i pozostawać w odpowiedniej odległości od przeciwników. Na początku rozgrywki rozwiązanie może wydawać się dziwne, ale wraz ze wzrostem trudności to wszystko, na co wystarczy Twoja siła i reakcja, problematyczne byłoby strzelanie do wszystkiego innego.


Cechy gry Zombario na Androida:

  • Prosta i intuicyjna kontrola, postać będzie strzelać do siebie;
  • Połącz losowe zdolności, aby uzyskać coś potężnego;
  • Fizyka się dzieje, sprawdź;
  • Pułapki, platformy i inne elementy interakcji;
  • Wiele broni, z których każda będzie odzwierciedlona w tym, co się dzieje;
  • Istnieją setki, jeśli nie tysiące poziomów.


Wady gry:

  • Głos jest słaby, dźwięk broni nadal jest w porządku, ale regularne bicie monet jest denerwujące, czy mamy kasyno lub walkę z potworami o przetrwanie? Byłoby lepiej, gdyby dodać muzykę;
  • Reklama odbywa się jednak w małych ilościach;
  • Podobnie jak w innych projektach, są zakupy, które pomogą w trudnych chwilach.

Podsumowując: jeśli przyjrzysz się uważnie, łatwo zdasz sobie sprawę, że Zombario jest głębszy niż typowa platformówka, oferując zarówno interesującą fizykę, jak i świetną powtarzalność. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli interesują Cię gatunki, zalecamy zapoznanie się z nimi.


Reklama

Pobierz Zombario 0.4.3

Nowości w tej wersji
Increase performance
informacje ogólne
wersja 0.4.3 (48)
Data umieszczenia 2021-12-24 04:32
rozmiar 192.63 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/09 12:42
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |