Opis:

Mad Cars to typowa wyścigowa gra zręcznościowa, stworzona specjalnie dla Androida i oferująca wszystkim graczom ciekawe wrażenia z jazdy, które mogą pokrywać się nieco z wieloma innymi grami, które mogliśmy spotkać wcześniej. Należy od razu zauważyć, że jeśli mówimy o analogiach, to chodziło o małych ludzi, których trzeba było zbierać na trasie, tutaj sytuacja jest podobna, ale jak można się domyślić, porozmawiamy o samochodach.

Grę przygotowaliśmy w studiu TapMen, w związku z czym dla zwykłego użytkownika jest sporo prostych i zrozumiałych projektów, jednak od razu rzuca się w oczy mała popularność gier w portfolio. Tylko dwie gry były w stanie przekroczyć granicę 10 tysięcy pobrań, jest to nasz nowy produkt i gra One Wheel, która opowie o balansowaniu na monocyklu. Tak czy inaczej, nowość ma wszelkie szanse na przerwanie tego błędnego koła!


Ale czas wrócić do samej gry i wyjaśnić, co dokładnie musisz tutaj zrobić. Ujmując to bardzo krótko - trzeba dojechać do mety, a tutejsze wyścigi są dość krótkie i nigdy nie zajmą więcej niż 30 sekund, co jest wygodne w mobilnym formacie. Jednak w rzeczywistości pojawią się trudności, z którymi należy się liczyć. Na przykład musisz dojechać do mety z maksymalną możliwą liczbą samochodów, które możesz podnieść jak magnes podczas jazdy. Oczywiście, aby zwiększyć złożoność i zainteresowanie tym, co się dzieje, tory będą usiane pułapkami i przeszkodami. Klify, skoki, kamienie, beczki, radiowozy i nie tylko - wszystko ma na celu zmniejszenie ilości samochodów dojeżdżających do mety.


Cechy gry Mad Cars na Androida:

  • Prosta i nieskomplikowana rozgrywka z równie prostymi kontrolami;
  • Doskonała grafika i ładna animacja;
  • Po drodze czekają na Ciebie różne lokalizacje, a nawet inna pogoda;
  • Za zdobyte punkty możesz odblokować nowe samochody;
  • Gra została doskonale zoptymalizowana, więc zmieści się na każdym ekranie;
  • Świetna, skoczna ścieżka dźwiękowa.

Wady gry:

  • Jest trochę reklamy, ale nie przeszkadza;
  • Pomimo rosnącej złożoności rozgrywka jest dość monotonna.

Podsumowując: Mad Cars może z łatwością działać jako kolejny zabójca czasu na twoim urządzeniu, pomagając ci zrelaksować się na drodze lub podczas oczekiwania. Gra jest prosta i nieskomplikowana, ale generalnie nie miała innych zadań.


Reklama

Pobierz Mad Cars 1.9.1

Nowości w tej wersji
Fixes a Sound Glitch
Other Bug Fixes
informacje ogólne
wersja 1.9.1 (23)
Data umieszczenia 2022-04-17 05:07
rozmiar 27.12 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje TapMen na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/10 10:13
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |