Opis:

Mad Cars to typowa wyścigowa gra zręcznościowa, stworzona specjalnie dla Androida i oferująca wszystkim graczom ciekawe wrażenia z jazdy, które mogą pokrywać się nieco z wieloma innymi grami, które mogliśmy spotkać wcześniej. Należy od razu zauważyć, że jeśli mówimy o analogiach, to chodziło o małych ludzi, których trzeba było zbierać na trasie, tutaj sytuacja jest podobna, ale jak można się domyślić, porozmawiamy o samochodach.

Grę przygotowaliśmy w studiu TapMen, w związku z czym dla zwykłego użytkownika jest sporo prostych i zrozumiałych projektów, jednak od razu rzuca się w oczy mała popularność gier w portfolio. Tylko dwie gry były w stanie przekroczyć granicę 10 tysięcy pobrań, jest to nasz nowy produkt i gra One Wheel, która opowie o balansowaniu na monocyklu. Tak czy inaczej, nowość ma wszelkie szanse na przerwanie tego błędnego koła!


Ale czas wrócić do samej gry i wyjaśnić, co dokładnie musisz tutaj zrobić. Ujmując to bardzo krótko - trzeba dojechać do mety, a tutejsze wyścigi są dość krótkie i nigdy nie zajmą więcej niż 30 sekund, co jest wygodne w mobilnym formacie. Jednak w rzeczywistości pojawią się trudności, z którymi należy się liczyć. Na przykład musisz dojechać do mety z maksymalną możliwą liczbą samochodów, które możesz podnieść jak magnes podczas jazdy. Oczywiście, aby zwiększyć złożoność i zainteresowanie tym, co się dzieje, tory będą usiane pułapkami i przeszkodami. Klify, skoki, kamienie, beczki, radiowozy i nie tylko - wszystko ma na celu zmniejszenie ilości samochodów dojeżdżających do mety.


Cechy gry Mad Cars na Androida:

  • Prosta i nieskomplikowana rozgrywka z równie prostymi kontrolami;
  • Doskonała grafika i ładna animacja;
  • Po drodze czekają na Ciebie różne lokalizacje, a nawet inna pogoda;
  • Za zdobyte punkty możesz odblokować nowe samochody;
  • Gra została doskonale zoptymalizowana, więc zmieści się na każdym ekranie;
  • Świetna, skoczna ścieżka dźwiękowa.

Wady gry:

  • Jest trochę reklamy, ale nie przeszkadza;
  • Pomimo rosnącej złożoności rozgrywka jest dość monotonna.

Podsumowując: Mad Cars może z łatwością działać jako kolejny zabójca czasu na twoim urządzeniu, pomagając ci zrelaksować się na drodze lub podczas oczekiwania. Gra jest prosta i nieskomplikowana, ale generalnie nie miała innych zadań.


Reklama

Pobierz Mad Cars 1.3

Nowości w tej wersji
Bug fixes
New car
informacje ogólne
wersja 1.3 (6)
Data umieszczenia 2021-01-15 17:39
rozmiar 28.61 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje TapMen na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/10 10:13
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |