Opis:

Murder us  to wieloosobowa gra akcji , w której bohaterowie udają się w międzygalaktyczną podróż, naprawiają statek i jako członek załogi znajdują mordercę.

Duży pojazd załogowy podąża określoną ścieżką kosmiczną. Ze względu na złożoną awarię trzeba było włożyć wiele wysiłku w prace naprawcze. Oprócz nich musisz wykonać misje, dla których organizowany jest lot. Ale nie każdy jest zainteresowany rozwiązywaniem pilnych problemów; wśród członków załogi jest oszust, który planuje złamać wszystkie schematy. Krwawy zdrajca nie tylko sabotuje realizację każdej misji, ale także stara się zabijać szanowanych bohaterów. Na statku może być nawet kilku takich antagonistów.

Użytkownik dołącza do utworzonego zespołu lub tworzy własny oddział kosmonauty. Możesz grać ze znajomymi w trybie prywatnym, włączyć tryb publiczny i wchodzić w interakcje z postaciami z całego świata. Bohaterowie podzieleni są na klasy, poza zwykłymi pracownikami i zabójcami jest tu rola detektywa, który koncentruje się na walce z wrogami. Ale każdy powinien wspierać drużynę, pomagać w tropieniu jednostek wroga. Sami zdrajcy starają się działać niezauważeni, aby zmniejszyć liczbę osób mieszkających w ciszy i bez niepotrzebnej paniki. Ostrożne zasłanianie głównych celów pomaga odwrócić uwagę tym, którzy błędnie postrzegają wroga jako towarzysza.

Charakterystyczne cechy gry Zabij nas:

  • naprawa załogowego statku kosmicznego;
  • udział od 3 do 10 znaków;
  • identyfikowanie zabójców i wykonywanie zadań;
  • zniszczenie drużyny i sabotaż misji;
  • wybranie istniejącej mapy lub utworzenie nowej.

Akcja rozgrywa się w imponującej wielkości lokacji. Deweloper dodał kilka fabrycznie zainstalowanych map oraz wygodny edytor do rysowania strony, uwzględniający preferencje gracza. W lewym górnym rogu wyświetlane są informacje statystyczne o całkowitej liczbie postaci, liczbie uczciwych graczy i oszustów, obecności wyeliminowanych astronautów. Kolorem czerwonym zaznaczono również tezę o głównym bieżącym działaniu oddziału. Przejrzyste sterowanie i wciągająca rozgrywka zwabi Cię na długi czas. Oryginalne skórki pozwalają się wyróżnić, pokazać wyczucie stylu. Uważność i ostrożność będą wiernymi pomocnikami bohatera, niezależnie od tego, po której stronie się stanie.


Reklama

Pobierz Zamorduj nas 1.0.66

informacje ogólne
wersja 1.0.66 (1000066)
Data umieszczenia 2022-03-15 16:54
rozmiar 57.97 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Wszystkie aplikacje Cheshirexx na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/11 10:05
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |