My Hero Academia: The Strongest Hero
4.6 (4)

My Hero Academia: The Strongest Hero

Opis:

Gra My Hero Academia: The Strongest Hero  to kolorowa gra RPG, w której postacie otrzymują fajne umiejętności od Wszechmogącego, wykonują misje i walczą z wrogami.

W dużym otwartym mieście można od razu rozpoznać scenerię słynnych japońskich komiksów. W akademii studenci otrzymują zadania, a jakość ich realizacji zależy od gracza, który kontroluje procesy. Po wykonaniu zadań istnieje szansa na otrzymanie nagrody, zabranie surowców lub różnych przedmiotów potrzebnych do dalszej podróży po lokacji. Deweloper daje swobodę działania i podpowiedzi, dzięki czemu gracz może samodzielnie określić, które trasy i w jakim tempie lepiej iść do przodu. Miasto Musutafu wydaje się spokojne, ale to mylące wrażenie szybko się rozwiewa.

Czasowe historie są często przerywane przez pojawienie się potworów. Musimy odłożyć plany, rozpocząć zaciętą i agresywną walkę. Po chwili pojawia się opcja wezwania nowych postaci. Nie jest konieczne natychmiastowe przełączanie się na przyciągniętego nowicjusza, można go aktywować później, gdy zajdzie taka potrzeba. Użytkownik ma możliwość odpalenia nadprzyrodzonych umiejętności totemów, dzięki czemu są w stanie wykazać się talentami i godnie walczyć z wrogiem. Eksplozje, brak grawitacji, zamrażanie / spalanie i inne umiejętności sprawiają, że bitwy są spektakularne.

Charakterystyczne cechy gry My Hero Academia: The Strongest Hero:

  • misje dla postaci z Twojej ulubionej mangi;
  • możliwość rekrutacji kilku wojowników;
  • zmiana bohatera w dowolnym momencie;
  • cenne zasoby i ważne przedmioty;
  • bitwy z wrogimi stworzeniami.

Wspaniała trójwymiarowa grafika hipnotyzuje, przenosząc gracza do fantastycznego świata. Wachlarz wydarzeń jest bardzo szeroki, będziesz musiał stawić czoła ekstremalnym sytuacjom, zaskoczyć się bogactwem codzienności. Zwyczajowa kontrola umożliwia łatwe poruszanie się po mieście, aw razie niebezpieczeństwa udaj się od razu do walki. Joystick po lewej stronie pozwala sterować ruchem wojownika, a klawisze ataku znajdują się po prawej stronie. Eksploruj terytoria, dokonuj odkryć i pokonuj wrogów. Trudno udowodnić prawo do uzyskania statusu najsilniejszego bohatera, ale jeśli wierzy się uczniowi, to musi przerosnąć oczekiwania mentorów!


Reklama

My Hero Academia: The Strongest Hero

Wszystkie aplikacje Komoe Game na mob-core.com.pl

Ocena:

(4)
4.6★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/11 12:17
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |