King of Worlds
0 (0)

Opis:

Gra King of Worlds  to ciekawa strategia, w której musisz wzmacniać królestwo, tworzyć sojusze, walczyć z armiami innych monarchii i walczyć o zasoby.

Użytkownik szybko formuje wojska do udziału w działaniach wojennych. Ponadto, obserwując dużą szybkość procesów, możesz szkolić żołnierzy, przygotowywać ich do bitew. Do Twojej dyspozycji będą kawalerzyści, łucznicy i piechota. Każdy typ postaci ma wady i zalety, musisz szukać najbardziej udanej kombinacji, biorąc pod uwagę wymyśloną strategię. Zwycięstwo w bitwach przynosi nagrody i cenne zasoby, które pomogą ci przygotować się na następne spotkanie. Dozwolone jest działanie przeciwko każdemu bez wsparcia, ale dołączanie do sojuszy lub tworzenie własnego stowarzyszenia zwiększy szanse na osiągnięcie celów. Członkowie sojuszu mogą pomóc w sytuacjach krytycznych, w razie potrzeby przekazać część środków.

Menedżer często ulepsza wojowników, zatrudnia posiłki. Doświadczony i autorytatywny dowódca armii zyskuje różne postacie historyczne, które mogą odwrócić bieg bitwy. Oprócz standardowych zadań musisz wypełniać misje wskazane przez doradcę. Wie, jak zdobyć więcej nagród i zdobyć wiarygodność. Wojna toczy się na rozległej mapie, w jej centralnej części znajduje się specjalny element, o który walczą wszyscy. Zdobycie tego magicznego przedmiotu gwarantuje koronę i fajne przywileje.

Charakterystyczne cechy gry King of Worlds:

  • aktywne budowanie królestwa;
  • budowa i szkolenie armii;
  • połączenie trzech rodzajów wojsk;
  • podbijanie regionów innych graczy;
  • zdobądź główny skarb w centralnej części mapy.

Projekt wśród swoich odpowiedników wyróżnia się niesamowitą dynamiką wydarzeń. Prace budowlane i umocnienie jego terytorium przebiegają bardzo szybko. Projekt graficzny z różnorodnymi odcieniami zwiększa chęć podboju każdej części lokacji. Ciekawe misje i atrakcje znanych osób przyciągają użytkowników. Interakcja z prawdziwymi graczami sprawia, że ​​rozgrywka jest jasna i nieprzewidywalna. Możliwość działania według własnego planu pozwala na stworzenie unikalnej taktyki zwycięstwa. Mądry strateg, który potrafi analizować perspektywy sytuacji, zostanie królem światów.


Reklama

King of Worlds

Wszystkie aplikacje 7SENSES na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/12 10:10
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |