Siren Head Haunted Horror Escape
0 (0)

Siren Head Haunted Horror Escape

Opis:

Siren Head Haunted Horror Escape  to wciągająca gra typu horror , w której musisz zmierzyć się z ogromną głową ducha, poznać przyczyny koszmarów, które się dzieją i przetrwać.

Zajęcia szkolne dobiegły końca i pierwszego dnia lata wychowanek gracza wyszedł z przyjaciółmi na odpoczynek na świeżym powietrzu z noclegiem. Nie wiadomo, co sprowadziło firmę do miasta duchów, ale główny bohater w środku nocy stwierdził, że jego przyjaciele zaginęli i poszedł ich szukać. Ponure otoczenie nie wróży dobrze na szybkie rozwiązanie problemu, pusty namiot budzi wielki strach. Przeczucie bliskości stworzenia z liliową głową zmusza nas do zachowania maksymalnej ostrożności. Trzeba uciekać, ale taka okazja nadarzy się po uratowaniu przyjaciół i zabiciu strasznego wroga.

Arsenał postaci ma latarkę, może wyszukiwać dodatkowe informacje według lokalizacji. Nie da się bezpośrednio walczyć z ogromnym wrogiem, jeśli spotkasz się blisko, natychmiast zabije faceta. Konieczne jest wymyślenie metody na zniszczenie potwora, może zajść potrzeba wyeliminowania jego pomocników. Podaje się pięć prób wykonania zadania, jeśli bohater zginie, nadejdzie nowy dzień, zostanie nadana kolejna szansa i trwa to do pięciu powtórzeń. Na widok antagonisty ważne jest, aby pilnie szukać schronienia, ponieważ działa dość ostro.

Charakterystyczne cechy gry Siren Head Haunted Horror Escape:

  • próba ucieczki z nawiedzonego miasta;
  • znalezienie przyczyn zaginionych znaków;
  • walka z wrogiem i jego wspólnikami;
  • szukać wskazówek i wskazówek;
  • konieczność zniszczenia potwora w 5 dni.

Perspektywa śmierci całego świata nie daje prawa do bezczynności. Nawet jeśli podczas eksploracji terenu zostaną znalezione krwawe ciała, a wskazówki wskazują na najgorsze, musisz kontynuować śledztwo. W trakcie badania sytuacji podopieczny użytkownika ujawni wiele sekretów i tajemnic, pozna całą historię. Grafika w odcieniach szarości i odgłosy wiatru odbijające się echem niezrozumiałymi dźwiękami łaskoczą nerwy. Deweloperowi udało się stworzyć przerażającą atmosferę i nadwerężyć tych, którzy odważyli się kontrolować ucznia. Facet początkowo nie chciał iść do natury, ale został przekonany. Nikt nie przypuszczał, że przygoda zamieni się w koszmar z dużym ryzykiem tragicznego zakończenia.


Reklama

Pobierz Siren Head Haunted Horror Escape 1.5

informacje ogólne
wersja 1.5 (12)
Data umieszczenia 2022-04-04 16:36
rozmiar 63.09 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/12 12:14
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |