Glory of Kingdoms
0 (0)

Opis:

Gra Glory of Kingdoms  - to kolorowa strategia polegająca na budowaniu miasta, zatrudnianiu fantastycznych wojowników do armii, szkoleniu armii i uczestniczeniu w licznych bitwach.

Użytkownik otrzymuje małą witrynę i rozpoczyna budowę. Tworzy dużą osadę o estetycznej architekturze i wysokiej jakości fortyfikacjach. Budynki można ulepszyć i uczynić obszar bardziej komfortowym. Celowy władca stara się zwiększyć swoje posiadłości. Aby poszerzyć strefę wpływów, proponuje się zebranie armii i wysłanie podwładnych do bitwy. Możesz samodzielnie wkroczyć na pole bitwy lub tworzyć skojarzenia z graczami z całego świata. Wspólnym wysiłkiem łatwiej osiągnąć wysokie wyniki, można liczyć na wsparcie.

Możesz wybrać postacie z trzech różnych ras, wziąć pod uwagę styl dowodzenia i różnice w rozłożeniu sił. Ludzie są przyzwyczajeni do tego, że zachowują się spokojnie iz zimną krwią, orki wyróżniają się dzikim charakterem i agresją, a elfy doskonale manewrują. Wygodne skalowanie zapewnia duża mapa, płynna zmiana perspektywy pozwala na tworzenie lokalnych i globalnych planów, analizę rozmieszczenia obcych armii. Czasami chcesz się rozproszyć i obserwować bitwy innych użytkowników, ta opcja nauczy Cię dostrzegania zagrożeń i perspektyw, a także pozwoli zastosować udane manewry taktyczne.

Charakterystyczne cechy gry Glory of Kingdoms:

  • zestaw unikalnych wojowników do stworzenia armii;
  • kilka dostępnych ras postaci;
  • funkcje tworzenia sojuszy;
  • ekscytujące bitwy, próby powiększenia posiadłości;
  • budowanie miasta i całego królestwa.

Kolorowa grafika i przyjemna melodia poza ekranem tworzą magiczną atmosferę na kontynencie gier. Gracz otrzyma różnorodne zadania, ich wykonanie przynosi dodatkowe środki do skarbonki. Zebrane pieniądze przeznaczane są na budowę i ulepszanie budynków oraz ulepszanie wojsk. Zaleca się częste korzystanie z zoomu, aby śledzić, co się dzieje wokół. Niektórzy są zajęci rozwijaniem swoich stref, inni toczą ze sobą wojny, a jeszcze inni mogą zaplanować atak na twoje bogactwo. Ważne jest, aby na czas zapobiegać atakom innych ludzi, inicjować bitwy w niewygodnym dla antagonistów czasie. Uczyń swoje królestwo sławnym i niezwyciężonym!


Reklama

Pobierz Glory of Kingdoms V1.0.90

informacje ogólne
wersja V1.0.90 (1090)
Data umieszczenia 2022-03-15 17:52
rozmiar 61.82 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

SYSTEM_OVERLAY_WINDOW

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

mierzenie rozmiaru pamięci aplikacji

Zezwala aplikacji na pobieranie rozmiarów własnego kodu, danych oraz pamięci podręcznej.

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

Pakiety ponownego uruchamiania.

RESTART_PACKAGES

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

odinstalowywanie skrótów

Pozwala aplikacji usuwać skróty bez interwencji użytkownika.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Wszystkie aplikacje ibeaugames na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/13 10:37
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |