Glory of Kingdoms
0 (0)

Glory of Kingdoms

Opis:

Gra Glory of Kingdoms  - to kolorowa strategia polegająca na budowaniu miasta, zatrudnianiu fantastycznych wojowników do armii, szkoleniu armii i uczestniczeniu w licznych bitwach.

Użytkownik otrzymuje małą witrynę i rozpoczyna budowę. Tworzy dużą osadę o estetycznej architekturze i wysokiej jakości fortyfikacjach. Budynki można ulepszyć i uczynić obszar bardziej komfortowym. Celowy władca stara się zwiększyć swoje posiadłości. Aby poszerzyć strefę wpływów, proponuje się zebranie armii i wysłanie podwładnych do bitwy. Możesz samodzielnie wkroczyć na pole bitwy lub tworzyć skojarzenia z graczami z całego świata. Wspólnym wysiłkiem łatwiej osiągnąć wysokie wyniki, można liczyć na wsparcie.

Możesz wybrać postacie z trzech różnych ras, wziąć pod uwagę styl dowodzenia i różnice w rozłożeniu sił. Ludzie są przyzwyczajeni do tego, że zachowują się spokojnie iz zimną krwią, orki wyróżniają się dzikim charakterem i agresją, a elfy doskonale manewrują. Wygodne skalowanie zapewnia duża mapa, płynna zmiana perspektywy pozwala na tworzenie lokalnych i globalnych planów, analizę rozmieszczenia obcych armii. Czasami chcesz się rozproszyć i obserwować bitwy innych użytkowników, ta opcja nauczy Cię dostrzegania zagrożeń i perspektyw, a także pozwoli zastosować udane manewry taktyczne.

Charakterystyczne cechy gry Glory of Kingdoms:

  • zestaw unikalnych wojowników do stworzenia armii;
  • kilka dostępnych ras postaci;
  • funkcje tworzenia sojuszy;
  • ekscytujące bitwy, próby powiększenia posiadłości;
  • budowanie miasta i całego królestwa.

Kolorowa grafika i przyjemna melodia poza ekranem tworzą magiczną atmosferę na kontynencie gier. Gracz otrzyma różnorodne zadania, ich wykonanie przynosi dodatkowe środki do skarbonki. Zebrane pieniądze przeznaczane są na budowę i ulepszanie budynków oraz ulepszanie wojsk. Zaleca się częste korzystanie z zoomu, aby śledzić, co się dzieje wokół. Niektórzy są zajęci rozwijaniem swoich stref, inni toczą ze sobą wojny, a jeszcze inni mogą zaplanować atak na twoje bogactwo. Ważne jest, aby na czas zapobiegać atakom innych ludzi, inicjować bitwy w niewygodnym dla antagonistów czasie. Uczyń swoje królestwo sławnym i niezwyciężonym!


Reklama

Glory of Kingdoms

Wszystkie aplikacje ibeaugames na mob-core.com.pl

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/13 10:37
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |