Opis:

Game Murders Party  - to wieloosobowa kazualka, w której można wykonywać zadania w rodzinnym domu z duchami, czy też naruszać inne postacie pod pozorem przynoszenia planów.

Miniaturowe postacie zebrały się na imprezę i wesoło odpoczywały całą noc. Mieszkańcy osady rozwiązują przy tym problemy i uczestniczą w minigrach, jeśli mają szczęście przeżyć. Jedna z obecnych nie przepada za odpoczynkiem i rozrywką. Jest zdenerwowany jakimś strasznym wydarzeniem, które miało miejsce wcześniej. Nie udało się znaleźć winnych tragedii, więc wszyscy będą musieli zginąć. Łowca działa ostrożnie, aby nie podejrzewać go o mroczne czyny. Użytkownik może wcielić się w nieszkodliwego bohatera lub wilkołaka, taktyka i styl zachowania zależą od pozycji w drużynie.

Musisz wytrzymać warunkową noc i podjąć wysiłki, aby zrealizować swoją misję. W obecności kilku mieszkańców przestępstwa nie są popełniane, ponieważ świadkowie zauważą wilkołaka, głosują za wykluczeniem gracza. Nie możesz być z kimś całą noc. Lokacja podzielona jest na małe pokoje, po których wędrują bohaterowie. Kiedy nikogo nie ma w pobliżu, zabójca wykorzystuje chwilę, niszczy zwykłego mieszkańca i ucieka z miejsca zbrodni. Gdy ciało zostanie znalezione przez kogoś innego, natychmiast zwołuje się spotkanie.

Charakterystyczne cechy gry Murder Party:

  • rozwiązywanie różnych problemów, poszukiwanie zabójcy;
  • przetrwanie nocą w obcym zamku;
  • rola uczciwych postaci lub zabójcy;
  • spotkania użytkowników, identyfikacja myśliwego;
  • fajne skórki i akcesoria.

Widok z góry pozwala zobaczyć, co dzieje się jednocześnie w wielu pomieszczeniach, ze względu na ciemną porę dnia znaczny obszar widokowy jest zamknięty, trzeba podążać za obszarami, w których jest światło i analizować, gdzie zniknął bohater, który zniknął z pola widzenia. Wykonywanie zadań i ich sabotowanie wymusza skupienie się na kilku aspektach, myślenie nie tylko o przetrwaniu. Zabawne skórki i ozdoby sprawią, że oddział będzie oryginalny. Dzięki komponentowi społecznemu uczestnicy często wyrażają swoje opinie, analizują pomysły innych. Obie role mają pewne zalety i niebezpieczeństwa, staraj się unikać ryzyka i osiągnąć główny cel!


Reklama

Pobierz Murder Party 1.25

Nowości w tej wersji
▶PET SYSTEM is coming!!!
The Pet System is coming now, there are four wonderful pets for you to choose: Purr,Blackened,Chirpy and Yin.
▶Newest Dresses!
China style→【Little Monkey King, Spider】
Charming&Handsome→【Chaed, Nanako】
Classic Fairytale→【Red Hood, Grey Wolf】
★Adjustment of task progress bar
★Action optimization for werewolf
★Optimizate the random number of tasks
★Optimizatie limits of the reputation system
★Players can set the interface to manually clean up the game cache
informacje ogólne
wersja 1.25 (25)
Data umieszczenia 2021-01-13 06:12
rozmiar 57.08 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wysyłanie transmisji trwałej

Pozwala aplikacji na wysyłanie transmisji trwałych, które pozostają aktywne po zakończeniu połączenia. Nadmierne używanie może spowolnić lub zdestabilizować urządzenia przez wymuszenie zbyt dużego użycia pamięci.

RECEIVE_USER_PRESENT

RECEIVE_USER_PRESENT

zamykanie innych aplikacji

Pozwala aplikacji na kończenie procesów innych aplikacji działających w tle. Może to spowodować przerwanie działania innych aplikacji.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

instalowanie skrótów

Pozwala aplikacji dodawać skróty bez interwencji użytkownika.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

zmienianie ustawień dźwięku

Pozwala aplikacji na modyfikowanie globalnych ustawień dźwięku, takich jak głośność oraz urządzenie wyjściowe.

parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

ACCESS

ACCESS

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/13 12:46
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |