Wacky Run Minęło sporo
0 (0)

Wacky Run Minęło sporo

Opis:

Wacky Run  to wciągająca gra zręcznościowa , w której kiełbasa biegnie wzdłuż toru przeszkód, stara się wyprzedzić rywali i bez najmniejszego opóźnienia dotrzeć do mety.

Użytkownik steruje kolorową kiełbasą poruszającą się po dziwnej konstrukcji z przeszkodami. W pobliżu będzie kilka podobnych postaci, które będą chciały dotrzeć do mety jako pierwsze. Każdy startuje z identycznych pozycji, a następnie tempo poruszania się podopiecznego musi być tak dobrane, aby nie zwalniać na próżno i nie wpadać w kłopoty wynikające z nadmiernego pośpiechu. Nie zaleca się zatrzymywania pierwszego do mety. Jeśli twoi przeciwnicy są daleko, możesz ścigać się dalej i zbierać klejnoty w drodze do dużego trofeum. Najdroższą nagrodę można zgarnąć, jeśli pozostali nie będą mieli czasu na pokonanie całej ścieżki.

Główną cechą rozgrywki jest kontynuacja biegu po uszkodzeniu. Jeśli postać zostanie pocięta ostrymi ostrzami lub zmiażdżona przez ciężkie przedmioty, jest zmuszona do powolnego czołgania się przez kilka sekund, przywracając kształt ciała i ogólną siłę. Ranny widzi, jak reszta zawodników spieszy się, by go wyprzedzić. Następnie ruch wykonywany jest w tym samym tempie, urazy goją się całkowicie i nie przeszkadzają. Po przejściu kilku poziomów oferowana jest sekcja z komplikacjami. Udane zwycięstwo nad warunkowym bossem daje ci możliwość wyboru nowych kostiumów i zabawnego ubioru oddziału.

Charakterystyczne cechy gry Wacky Run:

  • pokonywanie dystansu poprzez uderzanie i przecinanie przeszkód;
  • zdolność do kontynuowania jazdy po urazie;
  • zbieranie diamentów w drodze do dodatkowego trofeum;
  • zwiększenie złożoności zadań;
  • odblokowywanie fajnych skórek.

Kolorowy zabójca czasu cieszy się podstawowymi elementami sterującymi i szybkimi poziomami. Możesz zanurzyć się w atmosferze gry na krótki czas lub spędzić dłuższy czas. Różnorodność przeszkód i pułapek niweluje monotonię rozgrywki. W górnej części ekranu znajduje się specjalna skala odległości przebytej przez każdego uczestnika. Łatwo jest zrozumieć, jak blisko są przeciwnicy. Projekt ćwiczy reakcję, decyzje trzeba podejmować błyskawicznie, inaczej jeden z przeciwników zdobędzie prowadzenie. Przejmij kontrolę nad otoczeniem i ciesz się zabawnymi przygodami na krótkich dystansach!


Reklama

Pobierz Wacky Run Minęło sporo 2.2

Nowości w tej wersji
Optimization fixes.
informacje ogólne
wersja 2.2 (209)
Data umieszczenia 2022-04-04 13:14
rozmiar 103.79 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

READ_PERMISSION

READ_PERMISSION

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje VOODOO na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/14 10:38
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |