Relingi dachowe
0 (0)

Opis:

Gra Roof the Rails  - jest ciekawą biegaczką, w której trzeba chodzić po dachach, omijać pułapki i być w rękach rury, pozwalając na poruszanie się po szynach w przypadku braku stabilnej nawierzchni.

W centrum metropolii, na wysokości wieżowców, postać biegnie wzdłuż dachów domów. Trzyma mały drążek i może podnosić kłody, aby zwiększyć całkowitą długość ekwipunku. Gdy dach wieżowca pod bohaterem się skończy, musisz wskoczyć na zamontowane na niebie szyny. Możesz ścigać się po nich z podparciem na rurze, jeśli jej rozmiar jest wystarczający. Przy małych wymiarach instrumentu charakter nieuchronnie spada, fundamentalne znaczenie ma monitorowanie długości poprzeczki i minimalizowanie czynników, które ją skracają.

Tor zawiera przeszkody, w tym wycinane elementy metalowe. Jeśli postać natknie się na coś takiego, zostanie rozbita na kawałki. Jeśli rura uderzy w noże, stanie się krótsza, ale nie jest to powód, aby przestać się poruszać. Najważniejsze jest wtedy wziąć dłuższe kłody, aby pewniej jechać po równoległych prostych liniach w powietrzu. Po drodze porozrzucanych jest wiele diamentów, zaleca się ich zbieranie w celu gromadzenia punktów. Po przejechaniu kilku par szyn bohater na pewno dotrze do miejsca, w którym poprzeczka jest mniejsza niż szerokość drążków podporowych. Jest ostatni skok i im dalej wylądujesz, tym więcej punktów zostanie pomnożonych.

Charakterystyczne cechy gry Relingi dachowe:

  • poruszanie się po dachach z rurą w dłoni;
  • latanie po szynach między dachami;
  • zbieranie kryształów w celu gromadzenia punktów;
  • odcięcie elementu pomocniczego przeszkodami;
  • ryzyko upadku, gdy odległość między szynami jest duża.

Trójwymiarowa gra zręcznościowa oferuje ładną grafikę i proste sterowanie. Totem użytkownika sam biegnie do przodu, wystarczy skierować go w prawo i w lewo, aby zwiększyć liczbę elementów bonusowych i zminimalizować obrażenia od przeszkód. Na niektórych poziomach elementy tnące poruszają się z boku na bok, wymagając od gracza niesamowitej szybkości reakcji. Lecąc na różne wysokości musisz szybko przesunąć bohatera, aby dokładnie oprzeć się na obu prostych liniach, nie zawsze są one położone pośrodku. Bierz udział w wyścigach i baw się na niezwykłych torach!


Reklama

Pobierz Relingi dachowe 2.4

Nowości w tej wersji
Fixed a few bugs
informacje ogólne
wersja 2.4 (51)
Data umieszczenia 2021-04-29 07:53
rozmiar 100.18 MB
polski nie
wymagania
android 7.0+
architektura -
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

Wszystkie aplikacje VOODOO na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/14 12:54
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |