Opis:

Game Gate Of Mobius  - Anime to strzelanka, w której bohater walczy z wyszukanymi antagonistami, niszcząc kilku na każdym poziomie, trafiając do kufrów nagrody z cennymi przedmiotami.

Oddział gracza planuje eliminację potworów za pomocą różnych broni. Spektakularne lokacje zasługują na wnikliwe przestudiowanie, ale bohater nie ma czasu na takie działania. Aby walczyć z atakującymi potworami, będziesz musiał się skoncentrować, w przeciwnym razie bohater zginie. System analizuje postępy na poziomach, w idealnym przypadku konieczne jest wykonanie zadań w każdym miejscu w mniej niż 3 minuty. Pod uwagę brana jest również liczba wskrzeszeń strzelców i współczynnik zwycięstwa nad wszystkimi proponowanymi wrogami. Możesz samodzielnie stawić czoła stworom lub włączyć tryb multiplayer, w którym jednocześnie dostępna jest współpraca do 4 uczestników.

Po ukończeniu całych rozdziałów otwiera się dostęp do wielu wojowników z unikalnymi umiejętnościami. Jeśli zajmujesz się pompowaniem oddziału, możesz znacznie rozszerzyć zakres jego talentów. Interesująca jest również funkcja zmiany zawodów. Czarodzieje, rycerze, alchemicy, łowcy i strażnicy mają różne poglądy na taktykę konfrontacji. Zaleca się przetestowanie różnych czynności i wybranie tych, które są najbardziej dogodne dla określonych warunków pracy. Niezwykłe stroje sprawią, że Twoja postać będzie wyjątkowa.

Charakterystyczne cechy gry Gate Of Mobius:

  • strzelanie do potworów w czarodziejskim świecie;
  • podniesienie umiejętności podopiecznego;
  • możliwość zmiany zawodu, ujawnienie potencjału;
  • odblokowywanie nowych postaci;
  • formaty single i multiplayer.

Ta strzelanka RPG wyróżnia się spektakularną grafiką 3D. Przemyślana historia, podzielona na rozdziały i poziomy, przyciąga użytkowników, wzbudza zainteresowanie fabułą. Po wykonaniu misji możesz dostać się do specjalnej skrzyni, zdobyć ekwipunek lub inne przedmioty. Dynamiczna rozgrywka nie daje powodów do relaksu, aktywne potwory kategorycznie sprzeciwiają się pojawieniu się nieproszonego gościa. Różnią się od siebie rozmiarem, kształtem, rodzajem używanej broni i innymi parametrami. Różnorodność wrogów uniemożliwia ściganie jednej linii postępowania przeciwko wszystkim. Znajdź podejście do każdego wroga, zabij wszystkich szybko i po mistrzowsku!


Reklama

Pobierz Gate Of Mobius 2081

Nowości w tej wersji
PVP Arena is available!
Win the game and earn your reward!
There are 3 new rings, 24 new costumes and a chance for 300 Phantasy Crystals!

Added 3 game mode for PVP Arena:
- Team Deathmatch
- Scuffle
- Escort

Added a switch for "PVP & PVE Skill description"

Redesigned some UI

Our development team will keep releasing new contents and fixing bugs.
Thank you for playing Gate of Mobius.
informacje ogólne
wersja 2081 (2081)
Data umieszczenia 2021-09-15 20:23
rozmiar 73.06 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2021/01/15 10:16
Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |